PP Mbank… czyżby zmiana na lepsze?

październik 26, 2007 by precelik
kategoria: Do właścicieli PP, Wybieram program dochód 

Czy się śpi, czy się leży kilka tysięcy złotych z internetu się należy... Zasady Pasywnego E-biznesu mój nowy kurs - trwają zapisy!


Zauważyłem dziś małą nowość - program partnerski mbanku oferuje możliwość wstawiania linków bezpośrednich do różnych produktów.

I mimo, że jest to zdajsie efektem kampanii reklamowej powiązanej z reklamą w onet boksach (a nie próśb partnerów). To mogę powiedzieć, że to duży krok do przodu! Warto także dodać, że mbank oferuje statystyki linków!

Dla pewność, nawet wysłałem zapytanie, czy można tak stworzone linki umieszczać bezpośrednio na stronach www. Otrzymałem odpowiedź twierdzącą.

Do tej pory mieliśmy w tym programie partnerskim możliwość korzystania tylko z kreacji graficznych (a w późniejszym czasie z boksów reklamowych), dziś mamy także linki. Mam nadzieję, że inne programy partnerskie też pójdą tym śladem.



Dlaczego nie było linków?

Mogę się tylko domyślać :) Najprawdopodobniej ograniczenie narzędzi partnerskich tylko do kreacji graficznych. Spowodowane jest wykorzystaniem partnerów, nie tylko do reklamowania samej usługi, ale także do promocji marki danej firmy - tzw. brandingu.

Innym powodem, może być pełna chęć kontroli nad wszystkimi reklamami (tutaj banery są pobierane z serwera firmy, dzięki czemu wiadomo gdzie są wyświetlane.

Komentarze i opinie

Jeden Komentarz to “PP Mbank… czyżby zmiana na lepsze?”

  1. lokaty bankowe (1) on kwiecień 23rd, 2011 8:48 po południu
    4Avatars v0.3.1

    Obecnie z perspektywy czasu można powiedzieć że program nie odniósł spektakularnych sukcesów.

Przeczytaj, pomyśl i napisz komentarz - dzięki.





Śledź komentarze do tego wpisu w kanale RSS

Czytaj regularnie i komentuj tego bloga, po umieszczeniu 7-dmiu komentarzy, linki do Twojej strony umieszczone przy komentarzach będą wolne od atrybutów nofollow.

Aby być na bieżąco z tym co się dzieje na blogu subskrybuj kanał RSS (co to jest RSS?)