Posts Tagged katalogowanie

Katalogowanie – jak to dziś robić?

kw. 7th, 2010 Posted in Pozycjonowanie | 7 komentarzy »

Dostałem ostatnio takie pytanie:

Siema, mam do Ciebie pytanie odnośnie pozycjonowania. Co(jaki program,strony) na dzień dzisiejszy polecasz do pozycjonowania. U siebie w ebooku piszesz o linkiseo. Czy na teraz na rok 2010 linkiseo jest również warte polecenia? Czy może jest jakaś lepsza opcja? Zastanawiałem się nad sprytne katalogowanie, ale chciałem najpierw spytać eksperta:)

Nie jest to pierwsze pytanie związane z pozycjonowaniem, które doszło do mnie na skrzynkę, wiele osób się zastanawia co obecnie działa… a działa to co zawsze działało systematyczność, unikalność i czas... Jeśli zaś chodzi o samo katalogowanie to kilka uwag poniżej:

Katalogowanie

O linkiseo już wspominałem, na dzień dzisiejszy to narzędzie posłużyć jedynie może do niewielkiej pomocy przy indeksowaniu mniej wartościowych stron. Widziałem też opinie, że linki tylko z qlwebów mogą zaszkodzić więc nie wiem czy na dzień dzisiejszy warto próbować – sam ostatnio nie wrzucałem tam nic.

Jeśli zaś chodzi o katalogowanie to warto, naprawdę warto to robić. Czy to ręcznie czy też przy pomocy programu sprytne katalogowanie, warto się do tego przyłożyć i robić systematycznie i z głową. Read the rest of this entry »