Posts Tagged Marketing Sieciowy

Mówiąc między nami… ten projekt przerósł moje oczekiwania

kw. 19th, 2011 Posted in Wybieram program dochód | 10 komentarzy »

Obecnie projekt Agrabla, delikatnie rzecz biorąc przerósł moje oczekiwania. Gdy to zaczynaliśmy nie sądziłem że w tak krótkim czasie uda się tyle zdziałąć. Znajdziesz w nim praktycznie wszystko to co było było w zwykłych programach partnerskich połączone ze stabilnymi i godziwymi zarobkami z marketingów sieciowych. Zresztą sam posłuchaj i daj znać co o tym sądzisz…

Prawdopodobnie jedyny Marketing Sieciowy w którym naprawdę możesz zacząć od ZERA!

To były czasy…

sty 6th, 2011 Posted in Marketing Sieciowy | 4 komentarze »

Tak promuje teraz Marketingi Sieciowe, i słysze o piramidach finansowych, naciąganiu itd…

W głębi duszy się z tego śmieje, z jednego prostego powodu “już gdzieś to słyszałem” hehe dokładnie “już gdzieś to słyszałem”. Pamiętam doskonale co wiele ludzi sądziło o programch partnerskich… jedno wielkie naciąganie… a na promocji tego gdzie płacą grosze od klikinięcia nic nie można zarobić… itd. Albo nagonki na forach opisujące Cnebpoints jako jedno wielkie naciąganie 😛 Nawet gdzieś ktos wywalił sporo energii by sparodiować cały ówczesny cneb, Jeszcze gdzieś jakby dobrze poszukał to odkopie gdzieś stare dyskusje 🙂

Ba… jeszcze dziś moznna czasem znaleźć podobne opinie o programach partnerskich…

Dziś jednak stało się coś więcej, sklep bez programu partnerskiego
nie łatwo spotkać… Swoje trzeba było przeżyć swoje przebrnąć by programy partnerskie stały się normalnością, no i stały się normalnością 🙂

Dziś mam to samo z Marketingiem Sieciowym 🙂 dokładnie to samo… choć w moim mniemaniu nie to samo, bo teraz wiem, że kwestia czasu i wytrwałości by wybudować w ludziach odpowiednią postawę 🙂

Portaliki społecznościowe z których bedą MILIONY! – SiteTalk, YourNight

sie 15th, 2010 Posted in Marketing Sieciowy, Wybieram program dochód | 24 komentarze »

Jak nie lubię ludziom milionów obiecywać… tak widzę w dwóch portalach społecznościowych wielką przyszłość!

Idea jest dosyć prosta tak czy inaczej uczestniczymy w portalach społecznościowych, zapraszamy tam MASĘ ludzi – promując przy okazji ich markę! Znajdują nas na FaceBooku, NK, na GoldenLine etc… Jednak nic z tego nie mamy 🙁 Ba mało tego, żeby się móc tam zareklamować musielibyśmy zapłacić… za to co sami gratis przy okazji innych naszych spraw promujemy.

Niby ok, twórcy włożyli kawał pracy wiec się im sporo należy… ale zapraszając tam nowych znajomych nabijamy im klientów za free… a jest inna możliwość.

Dokładniej chodzi mi o YourNight i o SiteTalk, pierwszy już działa, aktywnie w błyskawicznym tempie zbiera społeczność – wynagradzając użytkowników na zasadzie programu partnerskiego, drugi zaś rozwija się bardziej stabilnie – choć zapewne równie szybko zbiera członków, ale za to plan marketingowy – wizja całego portalu niesie ze sobą znacznie większe możliwości dając docelowo znacznie większej ilości użytkowników możliwości czerpania korzyści.

SiteTalk
Na daną chwile SiteTalk jest w powijakach, jeżeli chodzi o sam system informatyczny, choć już ma bardzo o ciekawe narzędzie jak Desktop Aplication (wygląda wstępnie jak takie połączenie komunikatora z portalem społecznościowym, działa bez przeglądarki), ale nie o to na daną chwile tu chodzi. Sam portal rozwija się stabilnie i to widać… ludzie rejestrują się do portalu z polecenia i wszystko jest fajnie… WSZYSTKO będzie wyglądać jak portal społecznościowy.

W praktyce zaś każda rejestracja jest podwójną rejestracją! Każda rejestracje do takiego portalu jest także rejestracją do systemu unaico gdzie działa system system marketingu sieciowego. W portalu będą różne sklepy, a kto wie, może też płatne usługi, na których będzie można zarabiać w ramach tego marketingu sieciowego. Od wszystkich zaproszonych osób. W portalu można kupić aktualnie udziały, które jakby nie było są inwestycją, która dosyć szybko rośnie (itd ale o tym kiedy indziej). Będziemy za jakiś czas przygotowywali prezentacje, a jak nam się uda fajnie wypromować SiteTalk w Polsce możliwe że uda się nam zaprosić tu kilka fajnych osób z samej siedziby firmy.

Zapraszam do SiteTalk
http://www.sitetalk.com/precelik

YourNight
Tutaj zaś z kolei mamy portal społecznościowy w połączeniu z rozbudowanym 7 poziomowym programem partnerskim. Planują coś jakby połączenie wielu funkcji z różnych portali – randki (jak być może gdzieś czytaliście na randkach można niezły biznes w internecie zrobić), biznes, blogi, twittery itd. Już znaczna cześć tego działa!

Członkostwo jest bezpłatne, ale z ograniczonymi funkcjami (bez randek, profilu biznesowego itd), za więcej funkcji płaci się 10$ miesięcznie. Dodatkowo będą tam sklepy i będzie można zarabiać na tym, że polecone przez nas osoby będą kupować – jak zwykle bywało w pp. Dodatkowo z tego co widzę będzie w tych sklepach funkcja Cash Back.

Na pytanie czy ktoś to kupuje polecam zobaczyć ten Screen Kevina, który mnie do tego portalu zaprosił, Kevin był miesiąc przede mną w YourNight 🙂 Może dla niektórych z nas 10$/m-c to dużo, ale w niektórych anglojęzycznych krajach to niewiele… czemu wiec na tym nie zarobić… Pomagać też będzie sama struktura im więcej osób będzie na tym portalu siedzieć, a nie na innym tym szybciej się to rozbuduje. I tym więcej osób będzie chciało tu dołączyć, dla samego tego by być w kontakcie ze znajomymi.

Tutaj zarobki na pierwszy rzut oka wyglądają znacznie bardziej kolorowo jak w SiteTalk, w SiteTalk jednak o ile dobrze zrozumiałem nie trzeba się będzie tyle starać o polecenia… YourNight działa bardziej na zasadzie programu partnerskiego podczas gdy SiteTalk, na zasadzie Marketingu sieciowego (ciekawa modyfikacja systemu binarnego).

W YourNight zarabiać można na:

Basic Member
zarabia 1% od przyszłych zakupów produktów przez osoby polecone

Gold Member (opłacający 10$/m-c)

zarabia 2,5% od zakupów poleconych przez siebie użytkowników i po 2$ od każdego bezpośredniego poleconego, który opłaca konto

Executive Gold Membership (Gold Member, który zaprosił minimum 5 innych Gold Member)
zarabia 2,5% od zakupów poleconych przez siebie użytkowników i po 2$ od każdego poleconego , plus po 0,5$ od każdego Gold Member z poleconej struktury aż do 7 poziomu. (aktualnie jeszcze dla kilku które w najbliższym czasie staną się Executive Gold Member jest promocja, i z 7 poziomu będzie po 1$)

Jeżeli chodzi o te zarobki z poziomów, to rzecz jasna będzie to pasywny miesięczny dochód.

A same wyliczenia mogą czasem zaskoczyć… jak powyżej. No ale tak pięknie nie będzie! Nie każdy ma taki potencjał jak osoby zajmujące się programami partnerskimi, i nie każdy w miarę szybko pojmie na czym to polega…. Dlatego też warto z głowa rozbudować strukturę i nie promować tylko swojego konta – jednej linii, ale linie od dołu 🙂

Dlatego jeżeli się chcesz Zapisać pode mnie Zapisz się pod jednego z moich partnerów, Tobie radze zrobić to samo… zaprosić kilka fajnych osób a następnie promować ich linki jak chcesz by to fajnie działało. Możesz promować cały czas jedną linię.. też na tym zarobisz jak w zwykłym pp no i może cudem ktoś zacznie promować dalej, ale siła stałego pasywnego dochodu tkwić będzie z rozbudowania struktury (mimo ze płacą Ci tylko do 7 poziomu).

Dzięki temu limitowi, ze musisz zaprosić 5 osób, które opłaca konto by zacząć zarabiać ze struktury. Motywacja do rozbudowania struktury będzie się ciągnąć z dwóch stron. Dajmy na to że ktoś ma fajnie rozbudowaną niżej strukturę, ale nie może z niej czerpać korzyści bo nie zaprosił sam 5 osób, stąd będzie go to motywować do znalezienia tych 5 osób.

Oto linki kilku moich partnerów:
Wojtek Janet Justyna Marek Romek Arek Marcin Timothy Michał Krzysztof Andrzej

A tu wytłumaczenie możliwości zarobkowych na filmiku, sorki za jakość dźwięku – już kombinuje co z tą kartą muzyczna zrobić… prezentacje jest z premedytacją bez podpisów, by każda osoba zapisana pode mną gdzie hen hen daleko mogła to wykorzystywać 🙂

Tak więc feel free to use that video.. to promote YourNight!

PS: To chyba pierwszy i ostatni wpis o YourNight po polsku 🙂 Ja w tym widzę idealne narzędzie do szukania ciekawych anglojęzycznych ludzi zajmujących się zarabianiem przez internet i marketingami sieciowymi (no i nauki języka przy okazji). A możliwości zarobkowe przyjdą przy okazji. Tak więc jeszcze napisze jak to można promować:

 • stopka w mailu do anglojęzycznych osób, z twoim profilem w yournight
  http://www.yournight.com/tomekurban

 • Pisanie tekstów na Yournight i jego promowanie, zarówno jak powyżej tak i w tym wypadku jeżeli ktoś będzie chciał skomentować czy cuś, a nie będzie w YourNight, pokaże mu się zaproszenie do YourNight
  http://www.yournight.com/tomekurban/commingsoon

 • No i np. na Facebooku gdy jakieś dziwne anglojęzyczne osoby mnie dodają do znajomych, odpisuje im coś takiego:

  It’s great to connect with other like minded entrepreneurs. I look forward to getting to know you in the future.

  By the way, I hope that we can connect with each other on Your Night also. If you’re not a member there, I’ll send you a free invite that you can use. (you can´t register without invitation)

  Copy and paste this in your browser –> www.join.yournight.com/tomekurban

 • Zduplikowanie po swojemu mojego artykułu 🙂 Zarówno po polsku jak w języku angielskim…

Czy stać Cię na to by się tym nie zainteresować?

lip 21st, 2010 Posted in Inne, Marketing Sieciowy | 18 komentarzy »

Kilka lat temu postawiłem sobie za zadanie udowodnienie ludziom, że na programach partnerskich da się zarobić całkiem znośne pieniądze… że programy partnerskie to nie tylko grosze. Mogę powiedzieć odniosłem sukces, udało mi się, wielu ludziom pokazałem, że jest to możliwe (poszukaj coś niecoś o programach partnerskich i o mnie w google)! Nie byłem rzecz jasna pierwszym, który zarabiał na programach partnerskich, ale znajdzie sie kilka osób, które skierowałem na odpowiednie tory

Dziś stanąłem przed nowym wyzwaniem, jest to zmiana podejścia do marketingów sieciowych. Ruszył właśnie mój blog na ten temat Tomek Urban – kilka słów o mlm (tak wiec juz więcej tui pozwalam się nie zmieniać tematu z pp na mlm)

Koniec traktowaniem marketingów sieciowych jak piramidy finansowe… Najwyższy czas zmienić podejście!

Swoją drogą, sam muszę przyznać się do błedu i przyznać, że wchodząc do twr, sam w ten beznadziejny piramidkowy sposób, chciałem ten biznes przedstawić… na szczęście już pierwszy miesiac minął i już widze jak krótkie to ma nogi. Musiałem się tego dopiero nauczyć. Zdołałem przestawić monitor.

Nie zdawałem sobie sprawy z tego co tu tak naprawdę działa w marketingach sieciowych… a działa tu siła DUPLIKACJI i wzajemnej edukacji, a nie siła moich możliwości…

Produkty w TWRPS produktami (hosting, autorespondedery, pokój do wideokonferencji), firma za ich udostępnianie dostaje ok 1$. Reszta cała obsługa klienta, instrukcje, narzędzia, szkolenia w wykorzystaniu tych narzędzi do ebiznesu stoi najpierw po naszej stronie, później po stronie ludzi, których już tego nauczymy, stąd takie a nie inne fajne możliwosci zarobkowe.

Wracajac do tematu ogólnie o marketingach sieciowych, postawiłem sobie tym razem za cel przyspieszenie zmiany postrzegania marketingów sieciowych z wizji zarabiania na ludziach (piramidkowej), na wizje autentyczną i zakładającą pasywny dochód na przyszłość, czyli wizji zarabiania na produktach z ludźmi. Budujemy w FF24.eu zespół ludzi gdzie to ludzie zarabiają na produktach z naszą pomocą, ucząc się przy okazji.. by w przyszłości móc powtarzać to co robimy i dawać możliwość zarobków kolejnym osobom. Trzymamy sie przy tym partnerskich zasad, że nasze zarobki będą istniały tylko wtedy, gdy nauczymy innych zarabiać. A to tylko początek…

Początek.. bo zapowiada się coś większego.. na daną chwile jest TWRPS, na którym się uczymy zasad i internetu, a także budować zgrane zespoły ludzi w sieci. Jako taka grupa możemy mieć sporą siłę negocjacyjną wobec innych firm działających w ramach marketingów sieciowych, jak i liderów tychże firm, z którymi w przyszłości również planujemy podjąć współpracę.

Tak jak programy partnerskie kiedyś były nowoscią, a dzis stały się oczywistością, i nikt nie ma nic przeciwko by działały… sklep bez programu partnerskiego, staje się rzadkością… Tak marketing sieciowy, tzw mlm – teraz nadal jest nowością, ale jak obserwuje wśród młodych ludzi, jest on już oczywistością – codziennością (mogę sie założyć ze na 100% się z tym spotkałeś – a nawet zapewne już coś gdzieś, jak nie ty co ktoś z twojej rodziny kupił w ramach sieci konsumenckich, np. jakieś kosmetyki czy coś w ramach mlm). I taka jest tendencja… coraz częściej spotykam sie z usługami, gdzie mają na dzień dobry program w którym mogę polecać te usługi dalej…


fragment jednego ze szkoleń w pokoju konferencyjnym

Nie mówię że najwyższy czas byś się tym zainteresował… ale jeśli chcesz spróbować swoich sił zapraszam, sam się dopiero uczę, uczymy się razem. Razem dużo raźniej idzie 🙂 No i co ważne, w tym czego się uczę wszystko odbywa się po staremu… jak w programach partnerskich, a wiec przez internet z każdego miejsca na ziemi, o dowolnej dla każdego porze (no może oprócz szkoleń online).

Bedzie dużo pracy.. to fakt… ale tak jak w programach partnerskich nic nie ma za darmo tak i tu nie ma 🙂

Daj znać w komentarzu co wogóle o tym myślisz? I zastanów się, czy stać Cię na to, aby nigdy nie zainteresować się marketingami sieciowymi?