Posts Tagged programach partnerskich

Jupi! :)

kwiecień 29th, 2007 Posted in Inne | one comment »

zmfirst.jpgOstatnio tak mniej wpisów… bo mi trochę innej pracy do ręki wpadło (praca mgr i o propartnerze myślę). Ale mniej pracy w programach partnerskich, nie znaczy wcale mniejszych zysków!

Bo to co kiedyś zrobiłem nadal przeca działa 🙂

I udało w końcu! – jestem i pierwszy w ZM (przynajmniej ten jeden dzień 🙂 )

PS: Obecnie również za zapraszam na bloga prowadzonego w ramach mojej współpraccy z propartnerem. Będę tam opisywał, moje i proponowane działania w ramach tamtejszych programów partnerskich.

Trzy słowa… akcje, akcje i akcje!

marzec 16th, 2007 Posted in Wybieram program dochód | 3 komentarze »

Akcje, akcje i jeszcze raz akcje! – taki pomysł na wpis przyszedł, po tym jak dziś akcje mastersa, które niedawno kupiłem po 26 gr, są po 36 gr (policz ile procent zarobiłem ;D )

Gdy coś zarobisz na programach partnerskich – nie wydawaj pieniędzy najpierw Je pomnóż!

Jest na to wiele sposóbów, można rzecz jasna inwestować dalej w programy partnerskie, w jakieś reklamy itd.

Ja jednak na część zarobionych pieniędzy, obrałem inny kierunek. Tak jak pisałem w artykule: Portfel – nie tylko inwestycyjny, rozdzieliłem swoje dochody na różne źródła. Tak na wszelki wypadek, jak jedno upadnie, bym mógł żyć dalej w spokoju.

Ja wybrałem grę na giełdzie papierów wartościowych, co i jak możesz zobaczyć na stronie którą napisałem dla cioci.

Dlaczego akcje? Read the rest of this entry »

Pomogę Ci w promocji e-booka o zarządzaniu czasem

lt. 19th, 2007 Posted in Inne | one comment »

zarzadzanie czasemJakiś czas temu popełniłem krótki emailowy kurs zarządzania czasem, a kilka miesięcy później pojawił się w ZM, e-book pt. Zarządzanie sobą samym w czasie.

Dziś powiązałem oba fakty z trzecim, mianowicie tym, że prowadzę bloga, który ma Ci pomóc zarabiać na programach partnerskich. W związku z czym, postanowiłem Ci pomóc, udostępniając fragmenty kursu. Które będziesz mógł wykorzystać w promocji tego ebooka. Read the rest of this entry »

2 w 1, czyli program partnerski LangEffect

lt. 3rd, 2007 Posted in Wybieram program dochód | no comment »

Jest coś czego w programach partnerskich przy wyborze lepiej unikać, niestety większość to robi… ale jest coraz lepiej 🙂 Ich właściciele sami uczestniczą w innych programach partnerskich, robiąc dla mnie konkurencję. Przykładowo na stronach CNEB w zakładce programy partnerskie możemy pobrać darmowy fragment e-booka Zostań Superpartnerem, w którym to fragmencie znajdziemy linki naszej konkurencji ze Złotego programu partnerskiego, a jakby tego było mało linki do CNEB, z ID autora e-booka.

Innymi słowy skupiając się na najgorszym dla partnera polecającego CNEB scenariuszu: poleca komuś kto ma już jego cookies do ZłotychMyśli CNEB, ktoś pobiera tam tego ebooka, klika w oba linki… a partner traci poleconego zarówno w CNEB jak i w ZłotychMyślach… – bądźmy jednak optymistami zawsze zostaje mi prowizja na drugim poziomie 🙂

2 w 1 Ewolucyjka w programach partnerskich

Wśród właścicieli programów partnerskich coraz większa konkurencja, a więc muszą się coraz bardziej starać, by partnerzy właśnie dla nich działali. A co z tym idzie szukają coraz to nowych sposobów… i unikać wszystkich działań, które mogą zniechęcić partnera… szukając jednocześnie metod na zachętę.

Dziś – własnie za tą zachętę – kolejny pp zasłużył sobie na zaistnienie w moim katalogu programów partnerskich. Jest nim program partnerski Read the rest of this entry »

Pozycjoner czy googlowy dedektyw?

styczeń 18th, 2007 Posted in Pozycjonowanie | 2 komentarze »

pozycjnowanieWłaśnie przeglądam stronę www.sprawnymarketing.pl – jedną z ciekawszych moim zdaniem stronek o pozycjonowaniu. Można na niej znaleźć fragmenty książki Marketing internetowy w wyszukiwarkach.

Ech… Czytam i czytam – znowu tyle nowego – moja głowa tego nie pomieści – jak zwykle połowę spraw oleje, bo strony www, to nie tylko dla googla są, a przynajmniej nie wszystkie. Read the rest of this entry »