Posts Tagged programy partnerskie w praktyce

Wybiła godzina 16:00 – czas zarabiania przez internet… podziękowanie :)

sie 3rd, 2010 Posted in Inne | 7 komentarzy »

1. Licz na siebie
2. Znajdź osoby, które liczą na siebie
3. Znajdź wspólny cel
4. Działajcie razem 🙂

Takie sobie 4 punkty ostatnio zapisałem współpracując w ramach grupy ff24 i wykorzystałem w praktyce… już gdzie indziej. Działają! – dzięki nim udało mi się poruszyć w 4 godziny kilka fajnych list mailingowych!

Poprosiłem wydawnictwo ZM o 100 kuponów na moją książkę.

Znalazłem kilka osób, które liczą na siebie i mają podobne cele, a więc pokazywać ludziom, że da się zarobić w internecie. Zadzwoniłem czy nie chcieliby pomóc popromować tej idei i się zgodzili 🙂 Tym szybkim sposobem rozdaliśmy w zeszły czwartek o godzinie 16:00 100 książek Programy Partnerskie w Praktyce. A kilkudziesięciu tysiącom osób przypomnieliśmy, że istnieje możliwość zarobienia w internecie 🙂 – co jest naszym wspólnym celem. I każdemu z nas przyjdzie na dobre 🙂

Dziękuję Michałowi i Justynie Krzywemu, Lechowi, Damianowi , Markowi i Marcinowi jak i innym którzy przyłączyli się do tej małej akcji.

A czego się nauczyłem poza tym…?

1. W 4 godzin przy pomocy kilku telefonów i tych 4 punktów (1. Licz na siebie 2. Znajdź osoby, które liczą na siebie 3. Znajdź wspólny cel 4. Działajcie razem) da się za free poruszyć kilka całkiem fajnych list mailingowych 🙂

2. Akcja nie do końca skoordynowana… bo systemy mailingowe nie zawsze działają tak jakbyśmy chcieli i niektóre maile poszły siłą rzeczy później 🙁 Tu na przyszłość, będzie trzeba to inaczej rozwiązać, swoją drogą spodobał mi się pomysł Lecha, wysłał mailing wcześniej a na blogu ustawił wiadomość na 16:00 (tu już się da idealnie skoordynować). No ale nic… Na tych którzy nie zdążyli, już na dniach czekać będzie kurs w ProPartnerze, jak i szkolenia w ramach grupy ff24 – jeżeli ktoś już do nas dołączył.

Dzięki za pomoc w promocji :)

lip 10th, 2009 Posted in Inne, Przykłady (case-studies) | 6 komentarzy »

Dziś chciałem wszystkim podziękować zarówno za życzenia jak i za pomoc w promocji. W ramach podziękowań podam pewne dane, które myślę mogą kilku myślących o napisaniu własnego ebooka i zarabianiu na nim mogą zainteresować. Read the rest of this entry »

Jutro masz szanse zarobić na mojej książce!

lip 7th, 2009 Posted in Inne, Motywacja | 2 komentarze »

“Kilka lat temu jak byłem na 3 roku studiów też były wakacje. Postanowiłem je wtedy jakoś wykorzystać, zdobyć jakieś doświadczenie itd. byle było co do CV wpisać, by potem łatwiej prace znaleźć…. (ble ble ble – więcej do skopiowania z Artelisa)”

W każdym razie jak w temacie, jutro mała promocja mojej książki, tak wiec szansa na tanią lekturę i dodatkowy zarobek ze złotymi myślami! W tym trudnym w internecie czasie 😛

A co chyba najważniejsze szansa na zyskanie nowych aktywnych partnerów na niższym poziomie w tym programie partnerskim. W przypadku promocji na listach nie związanych z programami partnerskimi!