Posts Tagged zdrowie

Ostropest… w trochę innej wersji [nowy pp]

wrz. 12th, 2011 Posted in Wybieram program dochód | no comment »

Tym razem, chciałem Cię zaprosić do zarabiania na ostropeście… choć nie na ziarnach, ale na oleju! Właśnie skończyłem pracę nad uruchomieniem nowej strony, dla producenta olejów naturalnych zimnotłoczonych.

W ramach programu partnerskiego możemy uruchomić sobie własną subdomenę:

Np.
http://krei.olejagrabla.pl/ostropest.htm

Pozbywając się tym samym id partnerskiego z linku, a nadal zdobywając prowizje. Cookies w tym programie partnerskim działa 365 dni, do zarobienia zaś mamy 10% od wartości zamówienia.

Obecnie w sklepie dostępny jest olej z nasion ostropestu, oraz olej z nasion lnu. Producent obiecuje, ze wkrótce pojawią się kolejne, tak aby było co promować.

Zarabianie na internecie – czy zarabiają tylko Ci co pokazują jak zarabiać?

czerwiec 21st, 2010 Posted in Inne | 9 komentarzy »

Spotkałem się ostatnio kilkukrotnie z taką opinią, że na internecie to zarabiają tylko Ci co pokazują jak na tym zarabiać…

Powiem wam na swoim przykładzie, sam osobiście nie zaczynałem od tego bloga! Blog ten powstał dopiero jakiś czas potem jak zacząłem na internecie zarabiać… Nie mam też najwyższych dochodów z tego bloga, czy też z książki! Znacznie większe mam z innych projektów*!

Czasem nawet się długo zastanawiam czy prezentować daną metodę zarabiania na tym blogu, zastanawiając się czy zdradzając sposób będę miał z tego jakieś korzyści. Życie mnie nauczyło, że ludzie lubią kopiować, czasem nawet dosłownie wprost! Przygotowuje teraz po cichu kilka dzienników projektów do których mam zamiar – jeśli jakiś projekt zacznie zarabiać czasie sprzedawać dostęp. Swoją drogą jeśli chcesz dołączyć i rozpocząć swój dziennik, zapraszam do naszej grupy na facebbooku, gdzie będziemy się chwalić swoimi projektami.

Dzielenie się wiedzą o zarabianiu to zupełnie inny dochód, niż dochód z własnych projektów!
Na dochód z pokazywania jak zarabiać w internecie trzeba się naprawdę napracować! Trzeba zdobyć wiedzę, trzeba ją przekazać, niekiedy trzeba kogoś czegoś nauczyć. Żeby móc to robić trzeba mieć jakby nie było z tego korzyści. Read the rest of this entry »

Konkurs w pp MapaZdrowia

lipiec 2nd, 2009 Posted in Wybieram program dochód | one comment »

Ratując słabszy w internecie sezon letni, Damian ostatnio ogłosił konkurs dla partnerów programu partnerskiego MapaZdrowia. Do wygrania książka (dowolna do 50 zł) lub jakiś produkt z oferty. No ale nie ważne… bo ważniejsza w tym wypadku wygrana to prowizja 😛

Czyli jak to 50 zł zdobyć?

No właśnie jak? Moje dochody w tym programie partnerskim nie należą do wybitnie wysokich, ale w ostatnich miesiącach te 50 zł mi się udawało (coprawda na styk ale jest :P).

Potencjał jednak widzę spory… patrząc na te numerki zamówień to łapie mi się może 1% z całości ilości zamówień 🙂 A w zarobkach zdaje się jeszcze mniej, bo jak pisze Damian w ostatnim mailu, niektóre zamówienia potrafią być wysokie na tyle by z jednego zamówienia zgarnąć kilkadziesiąt złotych. Read the rest of this entry »