Zacznij albo zmykaj!

Kiedy zacząć – teraz

Często mi się zdarza, że chodzę tu i tam, kręcą mi się myśli w miejscu. Myślę, planuję – myślę co zrobię itd. Potem jednak dochodzę do wniosku, że straciłem na to dużo czasu, dużo za dużo. A od myślenia przeca nic się nie dzieje…

Choćby o tym blogu myślałem od kilku miesięcy zanim go założyłem – tylko traciłem czas, zamiast po prostu go założyć i zacząć działać. Od działania – jest efekt, od myślenia jest dalsze myślenie… – doskonale to ujął Kamil Cebulski „Zrób coś i pozwól wypadkom toczyć się dalej!”, autor książki Efekt motyla
Tak więc… jeśli nie zmykaj stąd!

Tak więc jeśli chcesz coś zdziałać w programach partnerskich, zrób coś teraz, a jeżeli nie to nie chcę zabierać Twojego czasu – zmykaj stąd.
Na sam początek proponuję

Na sam początek proponuję program partnerski złotych myśli. Jest to moim zdaniem obecnie najlepszy pp dla początkujących w Polsce. Nie ma tam największych prowizji, nie jest też idealny, ale do nauki nadaje się idealnie! Jest ogromna masa różno tematycznych ebooków – każdy znajdzie coś dla siebie.

Proponuję na sam początek szybko przejrzeć wszystko co znajduje się na stronie Złotego programu partnerskiego. Następnie wrócić tu do mnie na bloga do działu: Przykłady (case-studies) po inspiracje i sprzedać pierwszego ebooka.
Ale czy na pewno mogę to zrobić teraz?

A czemu nie? Co Cię powstrzymuje?

 • Nie mam firmy…
  No i dobrze nie musisz mieć.
 • Nie mam jeszcze NIP…
  No nie musisz mieć, zarejestruj się zbieraj prowizje, a umowę podpiszesz jak zdobędziesz NIP..
 • Jestem za młody…
  No i co z tego? Poproś mamę, poproś tatę, brata siostrę kolegę, zapisz się na kogoś z nich. Odpalisz im kilka złotych ;D a Ty sobie potrenujesz.
 • Czy musze teraz podpisać umowę?
  Nie – w większości pp podpisujesz jak zbierzesz jakaś wypłatę.
 • Nie umiem robić stron www..
  Patrz tutaj.
 • Nie mam internetu…
  No to jak to czytasz? Byli tacy co zaczynali w kafejce, na modemie, u znajomych, ale zaczęli 🙂

Jeszcze jakieś ciekawe ale? – z miłą chęcią na nie odpowiem (bardzo lubię tą zabawę dobra wróżka Ale.

A teraz dużymi literami – do roboty – zarejestruj się