Książeczkę sobie zechciałem kupić, jedyne miejsce gdzie ja znalazłem to księgarnia lideria.pl, ale co to? Księgarnia ta ma program partnerski hmm…

Nie tak się nie da 🙂 – nie będę się na razie rejestrował do każdego pp, czasu szkoda. A poza tym nie chcę na razie niczego z tamtąd reklamować.

Zamówić książkę bez prowizji partnerskiej?

Niestety nie mogę tego tak zostawić. Szybko znalazłem też stronkę na której ktoś napisał artykuł i w bibliografii podał link partnerski do książki z tej księgarni, coprawda innej niż chce kupić, ale nie to najważniejsze, najważniejsze, że jest link partnerski (ot i ta stronka: bartek9011.blox.pl). Czym prędzej kliknąłem i zamówiłem książki z linku partnerskiego.

A niech się ktoś cieszy z prowizji 🙂 Ja przecież nic nie tracę – zapisując się do księgarni z linku partnerskiego! A jako aktywny partner, czuję się niejako zobowiązany do promowania idei progarmów partnerskich, bo sam na tym korzystam. A jak promować je lepiej, niż zwyczajnie z nich korzystać?

Im więcej osób przekona się, że programy partnerskie działają tym więcej i tym lepsze będą dostepne programy partnerskie. A tego własnie chcę 🙂