Kilka dni temu dostałem zdaje się pierwszy mailing z Programu partnerskiego Inwestor Giełdowy , zapowiada się nieźle.

Co prawda partnerów na razie tyle co kot napłakał, znaczy się 50, ale to myślę zmieni się w ciągu najbliższych kilku dni (już jest na pewno 57 – te 7 kolejnych z mojego polecenia za pomocą banerka w rogu – to podaje dla tych co jeszcze nie prowadzą swojego bloga o zarabianiu na programach partnerskich, dlaczego warto czasem coś popisać).

Platforma oparta jest na oprogramowaniu Netigo z tego co patrze, tak więc z nawigacją w środku nie będzie większego problemu…

W programie promujemy szkolenie z inwestowania na giełdzie na daną chwilę jedno za które możemy otrzymać 600 zł, wkrótce zaś dołączą do niego kolejne z bardziej zaawansowanych strategii inwestycyjnych na giełdzie (jak zdradził mi Łukasz).

A tu właśnie kilka słów od Łukasz Milewskiego z tego mailingu:

Chciałbym byś wiedział, że wszystkie kroki jakie chcemy podjąć w najbliższym czasie mają na celu stworzenia naszym partnerom jak najlepszego źródła zarobku. Mamy też do Ciebie gorącą prośbę – robimy to po raz pierwszy jeżeli więc zdarzy się, że popełnimy błąd zrozum, że my także się uczymy.

Pamiętaj, że ten Program Partnerski został stworzony dla ludzi i chciałbym aby ludzie go tworzyli. Mi jako autorowi może wydawać się, że coś jest dobre ale to Ty jako partner widzisz co jest Ci najbardziej potrzebne. Zachęcam więc do tworzenia tego programu wspólnie niechaj będzie najbardziej przyjaznym w całym internecie.

Od siebie dodam tyle… jest to kolejny program partnerski z zakresu szkoleń inwestycyjnych, kolejny po FTS, o którym już kilku się przekonało, że zarobić coś można. Swoją drogą rozmawiałem dziś telefonicznie z panią Wieliczko z e-ProfitSystem (wspomniane FTS), która powiedziała mi że te ichniejsze szkolenia w kryzysie trochę inaczej wyglądają, troszkę jakby mniej chętnych.

Stąd myślę, że przy okazji strony o inwestowaniu w nieruchomości (które ostatnio stały się trochę mniej dochodowe) warto uzupełnić je o ofertę kolejnych szkoleń z podobnego (substytucyjnego) zakresu 🙂