600 zł prowizji za jedno polecenie – zapowiada się nieźle :)

Kilka dni temu dostałem zdaje się pierwszy mailing z Programu partnerskiego Inwestor Giełdowy , zapowiada się nieźle.

Co prawda partnerów na razie tyle co kot napłakał, znaczy się 50, ale to myślę zmieni się w ciągu najbliższych kilku dni (już jest na pewno 57 – te 7 kolejnych z mojego polecenia za pomocą banerka w rogu – to podaje dla tych co jeszcze nie prowadzą swojego bloga o zarabianiu na programach partnerskich, dlaczego warto czasem coś popisać).

Platforma oparta jest na oprogramowaniu Netigo z tego co patrze, tak więc z nawigacją w środku nie będzie większego problemu…

W programie promujemy szkolenie z inwestowania na giełdzie na daną chwilę jedno za które możemy otrzymać 600 zł, wkrótce zaś dołączą do niego kolejne z bardziej zaawansowanych strategii inwestycyjnych na giełdzie (jak zdradził mi Łukasz).

A tu właśnie kilka słów od Łukasz Milewskiego z tego mailingu:

Chciałbym byś wiedział, że wszystkie kroki jakie chcemy podjąć w najbliższym czasie mają na celu stworzenia naszym partnerom jak najlepszego źródła zarobku. Mamy też do Ciebie gorącą prośbę – robimy to po raz pierwszy jeżeli więc zdarzy się, że popełnimy błąd zrozum, że my także się uczymy.

Pamiętaj, że ten Program Partnerski został stworzony dla ludzi i chciałbym aby ludzie go tworzyli. Mi jako autorowi może wydawać się, że coś jest dobre ale to Ty jako partner widzisz co jest Ci najbardziej potrzebne. Zachęcam więc do tworzenia tego programu wspólnie niechaj będzie najbardziej przyjaznym w całym internecie.

Od siebie dodam tyle… jest to kolejny program partnerski z zakresu szkoleń inwestycyjnych, kolejny po FTS, o którym już kilku się przekonało, że zarobić coś można. Swoją drogą rozmawiałem dziś telefonicznie z panią Wieliczko z e-ProfitSystem (wspomniane FTS), która powiedziała mi że te ichniejsze szkolenia w kryzysie trochę inaczej wyglądają, troszkę jakby mniej chętnych.

Stąd myślę, że przy okazji strony o inwestowaniu w nieruchomości (które ostatnio stały się trochę mniej dochodowe) warto uzupełnić je o ofertę kolejnych szkoleń z podobnego (substytucyjnego) zakresu 🙂

This entry was posted on poniedziałek, 13 lipca, 2009 at 5:24 pm and is filed under Wybieram program dochód. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

10 komentarzy to “600 zł prowizji za jedno polecenie – zapowiada się nieźle :)”

 1. Websta pisze:

  Witam.
  Właśnie ostatnio się z tego bannerka zapisałem. Jestem ciekaw czy masz jakieś statystyki już (kliknięcia w
  link partnerski/przejście do formularza/prowizje)? No i czy przez wysoki koszt szkolenia trzeba się spodziewać, że te proporcje będą kosmiczne?

 2. precelik pisze:

  Czy wysoki koszt? szkolenia? – nie wiem…ale zdaje sie że dla kogoś kto stracił już trochę na giełdzie a dalej o niej myśli może to być coś.

  Poza tym, są ludzie dysponujący gotówką, którzy tylko szukają okazji by coś z nią zrobić.

  Aktualnie nie mam jeszcze żadnych prowizji, ale z nadzieją zaczynam promowac ten kurs 🙂

 3. Również zapisałem się z Twojego linku, mimo, że już wcześniej dużo czytałem o tym pp.

  Mam też niezbyt ciekawą wiadomość, jedna osoba napisała mi, że była na tym szkoleniu i że jest ono bardzo słabe. Może ktoś zweryfikować to zdanie?

 4. Michał pisze:

  Sam na tym szkoleniu nie byłem ale myślę, że wszystko zależy od tego kto to ocenia. Nigdy 100% nie będzie zadowolona. To nierealne. Warto byłoby zadać sobie pytanie czego kto się spodziewa po takim szkoleniu. Jeżeli chcesz zdobyć informacje dzięki którym będziesz mógł zarobić powiedzmy 10 razy tyle ile włożyłeś to dla mnie taki argument przemawia 🙂

 5. Damian pisze:

  No cóż. Też zapisałem się z twojego linku 🙂

  Jednak w zakładce DOKUMENTY w panelu PP jest coś takiego:

  “Współpraca z nami na zasadzie partnerstwa jest możliwa na dwa sposoby:

  1. Jako osoba fizyczna wykonująca umowę o dzieło. Kliknij tutaj, aby pobrać wzór umowy
  2. Firma nie będąca płatnikiem Vat. Kliknij tutaj, aby pobrać wzór umowy”

  A gdzie umowa dla firm będących płatnikami VAT? Zastanawiające.

 6. precelik pisze:

  Dokumenty swoje a regulamin swoje…

  2. O status Partnera mogą ubiegać się przedsiębiorcy oraz inne podmioty i instytucje mające siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, bez względu na formę prawną, o ile mogą zaciągać zobowiązania we własnym imieniu.

  i

  3. W każdym przypadku realizacja wypłaty dokonywana będzie przez Organizatora tylko wtedy, gdy otrzyma on od Partnera fakturę VAT (lub rachunek) opiewającą na uprzednio ustaloną między stronami i zweryfikowaną kwotę pieniężną, która powinna być przesłana na adres

  Nie wiem co Łukasz kombinuje ale w przypadku firm wydaje mi się oczywiste ze wystawiam fakturę i już..

 7. Damian pisze:

  Widzisz, nie przeczytałem regulaminu, a powinienem 😉
  Z tego co piszesz jest wszystko jasne.
  Być może jako płatnik VAT w ogóle nie muszę podpisywać umowy i wystarczy tylko FV?
  Napiszę w tej sprawie do Łukasza.
  Pozdrawiam.

 8. Dźwiedź pisze:

  Heja, zastanawiam się nad przystąpieniem do tego PP, ale zastanawia mnie czy komukolwiek udało się już coś na nim zarobić.

  Minęły już pełne 3 miesiące od pojawienia się wpisu, więc już chyba ktoś z Was powinien był coś zarobić.

 9. Coffeeum pisze:

  Witam, ja rówmież byłbym zainteresowany informacjami zwrotnymi.. tylko pytanie czy ktoś tu zagląda??
  Pozdrawiam

 10. precelik pisze:

  U mnie jedna prowizja 650 wypłacona, dużo nieststey nie opłąconych…

Leave a Reply