Ankieta: Na czym zarobiłeś najwiecej w ramach pp?

Dziś pierwsza ankieta na tym blogu – obsługiwana przez wtyczkę WP-Polls.

W ankiecie tej chcę zbadać na czym najwięcej partnerzy zarabiają, mam nadzieję, że jej wyniki pomogą nie tylko mi w wyborze przyszłych działań.

[poll-2]

By śledzić wyniki tej ankiety i zostać poinformowanym o kolejnej ankiecie zapisz się na kanał RSS bloga lub przynajmniej subskrybuj biuletyn partnera.

W tworzeniu ankiety współpracują serwisy:

Ankieta będzie trwała miesiąc do 12-12-2008.

Jeżeli cała sprawa znajdzie zainteresowanie i uda mi sie przeprowadzić kilka ankiet, planuję na końcu zebrać wszystkie wyniki i napisać mały raport.

Końcowy raport za cel będzie miał pomóc nowym partnerom w wyborze odpowiedniej strategi działania.

PS: Jeżeli prowadzisz serwis o programach partnerskich (min. 100 UV/dzień) i chcesz promować tą ankietę daj znać. Po zakończonej ankiecie opublikuję (jako artykuł do przedruku) wyniki z komentarzem jak i linkami do serwisów współpracujących przy tworzeniu ankiety.

This entry was posted on środa, 12 listopada, 2008 at 8:52 pm and is filed under Ankiety. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

12 komentarzy to “Ankieta: Na czym zarobiłeś najwiecej w ramach pp?”

 1. […] u siebie na blogu założył ankietę dotyczącą Programów Partnerskich. Na jej podstawie będzie planował przyszłe swoje artykuły. Ponieważ bloga czytam (co widać […]

 2. Bartek pisze:

  niby inne bo na jedzeniu ; )

 3. […] raz na tej stronie? Subskrybuj kanał RSS. Będziesz zawsze na bieżąco!Ostatnio temat ankiet mi głowie, dlatego też go przeglądam różne […]

 4. […] Tomek Urban na swoim blogu organizuje ankietę pod tytułem “Na czym zarobiłeś najwięcej w ramach pp?” zachęcam wszystkich uczestników programów partnerskich do wypełnienia ankiety. U mnie […]

 5. Krzysztof pisze:

  Świetna ankieta ale chyba nie jest dobrze przemyślana bo gdyby było inaczej to musiałbym uznać że jest zmanipulowana a nie wydaje mi się by tak było. Dwa mocno reklamowane w sieci produkty (ebook i audiobook) są połączone co daje im zdecydowaną przewagę nad innymi produktami. Za to rozrywka, sport i erotyka to faktycznie ten sam temat czyli rozrywka. Prawdopodobnie również spory procent opcji – inne – też należy do rozrywki. Ja właśnie wybrałem inne ponieważ najwięcej zarabiam na sprzedaży filmów (przez Empik) a takiej opcji w ankiecie nie ma.

  Prawdopodobnie ankieta jest podświadomie ułożona tak że odzwierciedla przekonania jej twórcy dlatego uważam że nie jest dobrze przemyślana a może nie da się idealnie ułożyć ankiety? Nie wiem ale obecna wersja nie jest zgodna z moimi doświadczeniami.

 6. precelik pisze:

  Ebooki i Audiobooki są połączone, bo często są sprzedawane przez te same sklepy (np. nexto, zlotemysli czy też zixo teraz).

  Jeśli zaś chodzi o połączenie sportu, erotyki itd razem w rozrywkę, tematycznie owszem może i miałoby to sens, w praktyce jednak byłyby to zupełnie różne najczęściej inaczej wynagradzane programy partnerskie.

  Jeśli chodzi o opcje rozrywka miałem na myśli coś jak rebel.pl, toys4boys, odmieniec itd.

  Jest to jedna z pierwszych robionych przeze mnie ankiet stąd pewnie te niedociągnięcia. Co do opcji inne powinienem dopisać, że w przypadku jej wyboru należy napisać w komentarzu co się wybrało).

  “Prawdopodobnie ankieta jest podświadomie ułożona tak że odzwierciedla przekonania jej twórcy” – Zapewne sporo racji w tym jest choć przyznam szczerzę, myślałem, że wygra sport albo randki, erotyka…

  “a może nie da się idealnie ułożyć ankiety?”
  – Pewnie się da… – tylko ja jestem zbytnio niecierpliwy 😉 Jak wpadłem na jej pomysł, musiałem ją natychmiast umieścić.

  Zauważ też o co pyta niniejsza ankieta… ja nie pytam, który program wygenerował największy obrót. Ale pytam partnerów, na czym najwięcej udało im się zarobić.

  Chciałem by na jej podstawie nowy partner, mógł wybrać kierunek działania, który może mu przynieść największe zyski. Wiadomo, że wielu z nas działa w kilku programach partnerskich, są jednak takie, w których zwyczajnie zarabia się średnio więcej niż w innych… i obojętne w zasadzie z czego to wynika, fakt jest faktem, że części osób się po prostu w danym programie udaje lepiej niż w innych.

 7. […] Poniżej link do pierwszej z nich. Ankieta Na czym zarobiłeś najwięcej w ramach pp? […]

 8. […] Urban, twórca e-booka Programy partnerskie w praktyce na swoim blogu dotyczącym PP stworzył ankietę właśnie nt. programów […]

 9. Paweł pisze:

  jak zarobić w internecie

 10. ślub pisze:

  Dla mnie najlepszym programem partnerskim jest ten związany ze zdrowiem, jak ktoś chce wiedzieć to proszę pisać konrix(at)gmail.com

 11. ebizneswoman pisze:

  Ja jak do tej pory najwięcej zarobiłam na programie partnerskim związanym z zakładami sportowymi.

Leave a Reply