Blog o zarabianiu…

Chciałem jeszcze coś dodać do wcześniejszego wpisu.

W książce swojej pisałem by założyć bloga i opisywać na nim swoje osiągnięcia… i działania… blog taki przyda się jakby nie było do budowanie swoich niższych poziomów w programach partnerskich i wizerunku…

Tymczasem, już któryś raz z kolei dostaje pytanie od jednego z czytelników, który podsyła mi link do swojej strony – bloga o zarabianiu, z prośbą o podpowiedź co ma robić by na tym blogu zarabiać…

Słuchajcie! Nie tędy droga!

Kompletnie nie tędy!

Sprawdź od czego Ja zaczynałem tego bloga… nie skasowałem żadnego wpisu wiec możesz sobie obejrzeć. Nie pisałem: “O patrzcie jestem fajny wpisujcie się do tego a nie innego pp”, no ale o czymś zupełnie innym…

Opisuj na blogu swoje dokonania, swoje działania, przemyślenia.. to podstawa. Daje to korzyść zarówno czytelnikom, chcącym się czegoś nauczyć jak i Tobie, bo żeby mieć o czym pisać musisz działać.

This entry was posted on wtorek, 13 lipca, 2010 at 9:59 am and is filed under blogowanie. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

7 komentarzy to “Blog o zarabianiu…”

 1. No tak – niestety, ale większość osób robi bloga o zarabianiu tylko po to, aby go obkleić reklamami. I taki blog wygląda jak jeden wielki słup ogłoszeniowy. Niestety, ale skutek jest odwrotny od zamierzonego, bo widząc bloga, który jest słupem ogłoszeniowym nawet nie poświęcam odrobiny czasu na czytanie wpisów. Lepiej dać 1-2 drobne reklamy niż 10 u góry, 10 z boku i 20 na dole 😉

 2. Arek pisze:

  Denerwują mnie takie blogi. Najpierw dowiedz że potrafisz, a nie z miną profesora głoś arbitralne uwagi o tym jak zarabiać.

 3. Zgadzam się z Arkiem. Jeśli ktoś chce uczyć o tym jak zarabiać w internecie, niech najpierw sam pokaże że to rzeczywiście umie robić.

 4. No tak, nie ma to jak pisać o czymś o czym się nie ma pojęcia.

 5. Zgadzam się z tym wpisem. Ja sam piszę od niedawna bloga, czytam inne, zbieram informacje, uczę się i też staram się umieszczać ciekawe teksty. Wiem, że początki są trudne i nie da się od razu zarabiać kokosów.

 6. Gabriel pisze:

  Moim zdaniem tego typu bloga można prowadzić na wiele sposobów a sama wiedza na temat pozycjonowania i zarabiania w sieci jest rozrzucona po całym internecie. Wystarczy tylko troszkę poszukać, poczytać i zabrać się poważnie do roboty. Nie mam się co oszukiwać zarabianie w internecie to praca jak każda inna i jeśli nie poświęcimy jej wystarczającej ilości czasu oraz zaangażowania jedyne co nas czeka to rozczarowanie i porażka.

 7. Jeśli już pisać bloga na początku o zarabianiu w Internecie to najlepiej po prostu pisać co się robi. Taki jakby pamiętnik działania w Sieci. Jeśli jakieś z naszych kroków przyniosły porażkę to też dobrze jest o tym napisać. Czytelnicy mają wtedy także przestrogę czego unikać.

Leave a Reply