Ostatnio widziałem taki fajny napis widziałem „Mam bloga i nie zawaham się go użyć” – może ktoś wie gdzie? (swoją droga dobry temat na koszulki do cupsell ’mam x nie zawaham się tego użyć’).

Mam więc bloga i użyje go do opisania działania MLM w pp cnebpoints. Nie chcę nic oceniać – bo mi nie wypada – napiszę tylko kilka faktów z pozycji partnera sami oceńcie.

  • Przejrzałem umowę w pp, w której wyraźnie jest napisane że dostajemy za polecanie… każdy nowy partner taką umowę podpisuje!
  • Ostatnio znowu dostałem maila, że ktoś zapisał się pode mnie i żebym do niego coś wysłał 🙂 – Ci co tam działają wiedza o co chodzi.
  • Na stronie dalej są obietnice o prowizji z drugiego poziomu.
  • Dziś pierwszego lutego Damian mnie poinformował, że na forum pojawił się post, gdzie jest wyliczona prowizja MLM.

źródło: http://www.ekademia.pl/mod/forum/discuss.php?d=31586

źródło: http://www.ekademia.pl/mod/forum/discuss.php?d=31586I wszystko by było fajnie… gdyby…

Gdyby nie informacja z panelu cnebpoints:

’W związku z zapowiedziami z sierpnia 2009 i tym, że MLM w cnebPoints nie sprawdza się od dłuższego czasu, w lutym wszystkie prowizje przeznaczone dotychczas na MLM powiększą prowizję za sprzedaż. Tym samym MLM w cnebPoints zostanie zamknięty, a prowizje za sprzedaż wzrosną o 40%!’ – źródło : http://cnebpoints.com/panel/index.php?www=zespol

Sami oceńcie… – decyzja decyzją*, ich biznes – decyzje można wprowadzać w życie różnymi technikami.

*Dodam tylko, że w cnebpoints nikt praktycznie długo nic nie robił do tego stopnia, że dostawałem maile z pytaniami czy to jeszcze działa (Ci co uczestniczą wiedzą) i jak zrobić linki partnerskie? (dopóki nie pojawiła sie ta nowa rozpiska).

PS: Ja tylko chciałem jeszcze przeprosić, tych których zachęciłem do rejestracji w cnebpoints i polecania niższego poziomu. Wybaczcie ale to całkowicie ode mnie zależne też uwierzyłem i nie obiecywałem czego nie doświadczyłem, nie spodziewałem się jednak takiego posunięcia.