CnebPoints MLM – Mam bloga i nie zawaham się go użyć

Ostatnio widziałem taki fajny napis widziałem “Mam bloga i nie zawaham się go użyć” – może ktoś wie gdzie? (swoją droga dobry temat na koszulki do cupsell ‘mam x nie zawaham się tego użyć’).

Mam więc bloga i użyje go do opisania działania MLM w pp cnebpoints. Nie chcę nic oceniać – bo mi nie wypada – napiszę tylko kilka faktów z pozycji partnera sami oceńcie.

 • Przejrzałem umowę w pp, w której wyraźnie jest napisane że dostajemy za polecanie… każdy nowy partner taką umowę podpisuje!
 • Ostatnio znowu dostałem maila, że ktoś zapisał się pode mnie i żebym do niego coś wysłał 🙂 – Ci co tam działają wiedza o co chodzi.
 • Na stronie dalej są obietnice o prowizji z drugiego poziomu.
 • Dziś pierwszego lutego Damian mnie poinformował, że na forum pojawił się post, gdzie jest wyliczona prowizja MLM.

źródło: http://www.ekademia.pl/mod/forum/discuss.php?d=31586

źródło: http://www.ekademia.pl/mod/forum/discuss.php?d=31586I wszystko by było fajnie… gdyby…

Gdyby nie informacja z panelu cnebpoints:

‘W związku z zapowiedziami z sierpnia 2009 i tym, że MLM w cnebPoints nie sprawdza się od dłuższego czasu, w lutym wszystkie prowizje przeznaczone dotychczas na MLM powiększą prowizję za sprzedaż. Tym samym MLM w cnebPoints zostanie zamknięty, a prowizje za sprzedaż wzrosną o 40%!’ – źródło : http://cnebpoints.com/panel/index.php?www=zespol

Sami oceńcie… – decyzja decyzją*, ich biznes – decyzje można wprowadzać w życie różnymi technikami.

*Dodam tylko, że w cnebpoints nikt praktycznie długo nic nie robił do tego stopnia, że dostawałem maile z pytaniami czy to jeszcze działa (Ci co uczestniczą wiedzą) i jak zrobić linki partnerskie? (dopóki nie pojawiła sie ta nowa rozpiska).

PS: Ja tylko chciałem jeszcze przeprosić, tych których zachęciłem do rejestracji w cnebpoints i polecania niższego poziomu. Wybaczcie ale to całkowicie ode mnie zależne też uwierzyłem i nie obiecywałem czego nie doświadczyłem, nie spodziewałem się jednak takiego posunięcia.

This entry was posted on poniedziałek, 1 lutego, 2010 at 10:49 am and is filed under Wybieram program dochód. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

7 komentarzy to “CnebPoints MLM – Mam bloga i nie zawaham się go użyć”

 1. Mateusz pisze:

  “Mam bloga i nie zawaham się go użyć” to Mediafun. 😉

  Co do CnebPoints i Ekademii, to ja mam własne produkty wystawione na Ekademii (i to działa nawet dobrze), a sprawy promowania moich produktów w pp załatwiam indywidualnie z większymi partnerami (właścicielami serwisów).

  Do tej pory jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś promował moje produkty bezpośrednio przez ten program partnerski, bo to aż wstyd (dla mnie!), że ktoś chce promować moje produkty i prowizja się źle nalicza (albo w taki sposób, o którym ja nie wiem).

  Gdy ja ustawiam prowizję 70% i sam kupuję swój produkt, nalicza się niespełna 40%, a przy prowizji 100%, nalicza się niespełna 50%.

  Co do tego, że wyłączają mlm, to bardzo się z tego cieszę, bo tylko zwiększało to ten cały bajzel.

  Poza tym, to jeszcze wkurza mnie to, że bardzo mało są szanowani autorzy własnych kursów, których tematyka całkowicie odbiega od tematyki e-biznesu, a jednak do tych także są wysyłane mailingi Piotra “bo przecież jest to użytkownik Ekademii”.

  Niesamowicie niszczy to bazę klientów.

  I to tyle, co miałem do powiedzenia na ten temat.

  Pozdrawiam

 2. precelik pisze:

  No bajzel jest… ciężko cokolwiek skumać to prawda.

  I fakt faktem tego co liczę mogą mi się zwiększyć zarobki – o te plus 40% do prowizji, bo jest tego chyba więcej niż z mlm. Ale tak czy inaczej niesmak zostanie w stosunku do takiego potraktowania 😛 bo nie wiadomo już czego się po cnebpoints spodziewać.

 3. Cnebpoints dawno temu został zaniedbany… Miało być dobrze, w pewnym momencie zostało wprowadzone Centrum szkoleniowe Cnebpoints, miały być czaty itp, ale motywacji nie starczyło na długo… Albo po prostu Piotr uznał, że więcej wyciągnie sam ze swoich mailingów.

  Jakby nie patrzeć, rozwój PP to długi proces, przydałby się tam solidny manager, który by to pociągnął. Dawno nic nie promowałem w Cnebpoints, bo tak jak piszecie totalny bałagan. I dopóki ten bałagan będzie to pewnie niewielu skusi się na konkretne promowanie produktów z tego PP.

 4. mlm pisze:

  Ach ten mlm, a to biznes jak biznes.
  Firmy są fajne i firmy są nie fajne 😉
  Pomysł na taki mlm wydawał się świetny.
  Niestety między pomysłem a wykonaniem powstała wielka przepaść.
  No i klops, temat znika z rynku a szkoda.
  Może morał z tego jest taki, że szkolenia trzeba jednak sprzedawać w klasycznym PP bez dorabiania do tego mlm’u
  Pozdrowienia!
  Piotr Wajszczak

 5. […] którą promuję. A doświadczenia niestety uczą, że to różnie z nimi bywa – choćby ostatnio w cnebpoints. Sama ta perspektywa że pracuje już tylko i wyłącznie na siebie sprawia, że mimo wszystkich […]

 6. […] namiastki MLM w CnebPoints… które po pierwsze nie za dobrze działało, pod drugie zostało ostatnio zlikwidowane… I nawet nikt mi słowa ‘dziękuje’ nie powiedział za jego promowanie i nabicie […]

Leave a Reply