Dostałem e-booka za darmo :)

 • Dziś znowu czytam e-booka, którego dostałem za darmo ze ZłotychMyśli.
 • Dziś znowu Aneta wysłała mailing so wszystkich partnerów ZM moim artykułem i linkami do moich stron.

A dlaczego?program partnerski

Ano dlatego, że w ostatnim miesiącu miałem więcej niż 250 zł na miesiąc 🙂

Sprzedałem w ZłotychMyślach już ponad 500 ebooków. A najlepsze w tym to, że 250 w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Podczas gdy na sprzedanie pierwszych 250 czekałem prawie rok.

Potwierdza się tylko to co pisałem w artykule Tajemnica programów partnerskich.

Po schodach… przesiadka na windę

Czym się różni chodzenie po schodach od jazdy windą? – chwila zastanowienia. Odpowiedź: tym czym się różnią pierwsze miesiące zarabiania na PP od późniejszych.

This entry was posted on środa, 21 lutego, 2007 at 10:00 am and is filed under Motywacja. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

2 komentarze to “Dostałem e-booka za darmo :)”

 1. Darek pisze:

  Cieszy mnie Twój sukces bo utwierdza mnie to w przekonaniu (mam nadzieję że innych też) że zarabiane w programach partnerskich działa.

 2. eklo pisze:

  Witaj Tomku,

  Gratuluję Ci tak wysokiej pozycji w rankingu Złotych Myśli. Również uczestniczę w tym programie i potwierdzam to, że sukces nie przychodzi od razu i trzeba na początku nad tym trochę popracowac.
  Znaleźć się w dzisiątce najlepszych partnerów to niesamowita satysfakcja, zwłaszcza, gdy bez większego wysiłku otrzymujesz dodatkowy dochod przekraczający znacznie 500 pln.
  Ja na tę satysfakcję pracowałem również ok. roku i na Twojej zamazanej liście jestem na 6 pozycji 🙂
  Cieszę się razem z Tobą. Mogę z pełną odpowiedzilnościa powiedzięć, że Złote Mysli to obecnie nr 1 wśród polskich programów partnerskich.

  Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich Twoich partnerów.
  Krzysztof Klonowicz
  http://www.slownictwo.pl

Leave a Reply