Dzięki za pomoc w promocji :)

Dziś chciałem wszystkim podziękować zarówno za życzenia jak i za pomoc w promocji. W ramach podziękowań podam pewne dane, które myślę mogą kilku myślących o napisaniu własnego ebooka i zarabianiu na nim mogą zainteresować.

W dniu promocji książek sprzedało się 146, co dało około 300 zł zarobku autorskiego 🙂 A jakby tego było na poprawiny urodzin, kilka książek sprzedało się po normalnej cenie wczoraj, co razem dało ok 360 zł. Dużo czy mało? Pewnie że dużo, bez akcji byłaby pewnie jedna 😛 A piechotą nie chodzi.

Dodatkowo w ramach programu partnerskiego z mailingu ZM sprzedało się 9, z mojego mailingu na stronie ebiznes.org.pl 10 zamówień, z tej strony 3, 4 zdaje zamówienia bez kampanii i chyba jedna wieczna prowizja z mailingu Adama
(ale za to na 5 zł bo zamówienie było większe).

Nie liczyłem dokładnie bo prowizje te były różne od 2,22 (bezpośrednia) do 3,55 (wieczna), no i kilka większych bo przy okazji ktoś jeszcze coś kupił, szacunkowo było wiec koło 80 zł z tych 27 zamówień.

Łącznie więc mam 440 zł plus VAT 😛
Nie licząc innych korzyści wynikających z kilku nowych czytelników zm, nowych czytelników bloga itd.

This entry was posted on piątek, 10 lipca, 2009 at 11:28 am and is filed under Inne, Przykłady (case-studies). You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

6 komentarzy to “Dzięki za pomoc w promocji :)”

 1. Pozostaje tylko pogratulować 🙂

 2. Michał pisze:

  Przyłączam się do gratulacji i udanej promocji ebooka.

 3. Paweł pisze:

  Kupiłem Twoją książkę na promocji. Masz niezły styl pisania i potrafisz zmotywować do działania.
  Życzę samych sukcesów
  Paweł

 4. Marcin pisze:

  Ja też kupiłem książkę, i od razu wykorzystałem kilka pomysłów 🙂

  Masz dobre podejście – żeby nie czekać, nie zagłębiać się w szczegóły, nie czytać od deski do deski – tylko złapać pomysł i natychmiast wprowadzić w życie 🙂

  Dzięki i pozdrawiam,
  Marcin

 5. Piotrek pisze:

  Tomku, czy osoba która już ma pojęcie o programach parnerskich i w nich zarabia – dowie sie czegoś wiecej z tej ksiazki?

 6. Adam pisze:

  Również zamówiłem ebooka Twojego.
  Zobaczymy czy było warto.

Leave a Reply