„domena .pl jeśli ktoś mnie spyta jest najlepszym przyjacielem emeryta”

Kontemplując debiut muzyczny Zdzisława B., wróciły mi myśli do tego, by skupić się na starszych osobach…. Być może mają oni czasem problemy techniczne z internetem – komputerem. Ale jakby nie było młodym ludziom czasem trudniej zrozumieć, że żeby coś zarobić, trzeba popracować – na tacy nic nie ma, starsi ludzie o tym doskonale wiedzą!

Obserwuje kilku takich, całkiem nieźle im idzie, mimo dużych problemów technicznych radzą sobie! Bo chcą i coś robią! Zresztą jak jakieś listy z pytaniami dostaje, to dosyć często od takich właśnie osób.

Problem w tym, ze w tym kraju, mało kto poświęca tym osobom czas.. no może oprócz wspomnianej przez Zdzisława B. toruńskiej rozgłośni… Z racji niewielkich możliwości wyboru, spora cześć starszych ludzi wybiera właśnie jak zajęcie – przyłączenie się do „rodziny radia m” (tak przynajmniej dla mnie patrząc z boku to wygląda).

Kurcze.. ktokolwiek z was (bo po tekstach domyślam się, że mogę tą osobę znać) siedzi za Zdzisławem B. gratulacje obrania świetnej niszy. Trzeba wykreować ludziom alternatywę do realizowania się, nie tylko „w rodzinie radia m”, ale też i w internecie! „Tylko w ebiznesie…”

PS: Poszukajcie sobie ile maił lat Ray Kroc gdy zaczął rozwijać sieć McDonalds… emerytem jeszcze nie był co prawda, ale jest dla mnie dowodem na to że zawsze jest czas!