Ile zarobiłem na niższym poziomie

Zarabiać z niższych poziomów to chyba marzenie każdego przystępującego do programów partnerskich, jak kto gdzieś ktoś pisał “żyła złota” – sam zresztą chciałbym taką żyłę znaleźć. Czy jednak jest to takie proste jak się wydaje?

Poniżej kilka moich małych dokonań na dzień dzisiejszy. Nie będzie to bardzo miarodajne bo do różnych z tych pp różnie się przykładam i w różnym okresie sie zapisywałem, no ale myślę da to do myślenia tym którzy wciąż liczą na czysto pasywny dochód z PP, znaczy sie na taki, na który to inni będą na nas pracowali:

Złotemyśli (o ile statystyki aktualnie dobrze działają)
– osób na niższym poziomie: 746
– zarobek: 1 275,15 zł – 59 gr od łepka

FTS
– osób na niższym poziomie: drugi poziom 28, trzeci poziom: 62
– zarobek: 1070 zł – 11,89 zł od łepka (nie pokazuje wszystkiego w systemie mogłem coś pomylić)

PP Ententa
– osób na niższym poziomie: 32
– zarobek: 91,08 zł – 2,85 zł od łepka

CnebPoints
– osób na niższym poziomie: sporo się ich tam przewinęło, nie jestem do końca w stanie stwierdzić (bo wyświetlanie coś nie działa), bo przesuwałem ich to tu to tam, na pewno >100.
– zarobek: 38,09 zł

Mbank
– osób na niższym poziomie: 12 lub więcej (bo z takie ID ma jeden z partnerów)
– zarobek: 29,58 zł – 2,47 od łepka (jak się nigdzie nie pomyliłem)

ESCPartners
– osób na niższym poziomie: 20
– zarobek: 9 zł – 45 gr od łepka (tu widzę perspektywy)

Innych nie pamiętam, a wszystkich tych, którzy wierzyli w żyłę złota… chciałem nauczyć powiedzenia – “umiesz liczyć? licz na siebie”

Nie wiem, może są lepsi ode mnie w tym względzie 🙂 tylko im pogratulować

This entry was posted on czwartek, 20 marca, 2008 at 10:58 pm and is filed under Wybieram program dochód. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

12 komentarzy to “Ile zarobiłem na niższym poziomie”

 1. Liczenie zarobków od łepka nie ma sensu, bo ~95% osób nic nie zarabia. Zapisują się do PP i nic nie robią. Bardziej wiarygodnie by było gdyby podzielić zarobki z 2 poziomu przez ilość aktywnych osób na 2 poziomie

 2. MirzA pisze:

  a propartner ?

 3. ledo pisze:

  w propartnerze mało programów jest z drugim poziomem

 4. precelik pisze:

  Aktualnie w ProPartnerze 2 poziom nie działa. Jest projektowany w nowej platformie (która jest już gotowa w 70%) 🙂

 5. MirzA pisze:

  aa widzisz a mi pokazuje ze mam jedna osobe ale zero przyplywow.. ;p

 6. Ja jak miałem kilka osób (

 7. Ja jak miałem kilka osób (mniej niż 10) na drugim poziomie w ZPP to zarobiłem 16zł na tym. Podjarałem się tym, ale po czasie zorientowąłem się, e to nei ma sensu. Dzisiaj mam kilkaset osób więcej i kilka złotych więcej z drugiego poziomu.

  Lepiej samemu działać. Na poleconych tylko nieliczni zarobią, i chyab trzeba mieć tu trochę szczęścia bo nic nie dadzą nalepsze kursy jak ludziom się nie chce.

  Tomek, zastanawiałeś się kogo poleconym w ZPP jesteś Ty? Pamiętasz jak sie zapisałeś? Przez jakieś stronki partnerów czy raczej bezpośrednio ze strony ZM?

  Ja wiem czyim jestem poleconym. 😛

 8. precelik pisze:

  Tomek, zastanawiałeś się kogo poleconym w ZPP jesteś Ty? Pamiętasz jak sie zapisałeś? Przez jakieś stronki partnerów czy raczej bezpośrednio ze strony ZM?

  Tego nie wiem, ale wiem, ze ze mnie jednego ma znacznie więcej niż ja z 746 osób 🙂

 9. Sprawdziłem u siebie 2 poziom w ZPP

  Liczba osób: 38
  Zarobki: 105,59 wychodzi 2,7zł na głowę.

  Jednak nigdy nie promowałem PP złotych myśli 🙂

 10. Marek pisze:

  Hmmm… Moim zdaniem 2 poziom PP jest TYLKO po to, zeby zachecic do zapisywania sie do takiego PP i aktywnego go promowania – co daje wymierne $…. organizatorowi PP. To on naszym kosztem zarabia kase, bo czlowiek sie napromuje, nameczy, nawalczy a i tak to, co zarobia partnerzy glownie splywa do kieszeni organizatorow.

  Cokolwiek by jednak nie powiedziec – kasa z drugiego poziomu tez cieszy. Moj przyklad (ZM):
  (Twój drugi poziom): 15
  W tym, prowizje z drugiego poziomu: 16,22 zł

  Jak mowi moj zacny kolega – miec a nie miec 16 zl – to 32 zl roznicy 🙂

 11. Ja uważam że ważniejsze w PP jest raczej prowizja wieczna niż 2 poziom, bo tak jak mówi Damian – 95% nic nie robi w PP.
  Aczkolwiek zarobilem na 2 poziomie w zlotych myślach aż 14 zł 🙂

 12. Rafał pisze:

  Witam, rozumiem że rozprawy dotyczą wyłącznie serwisów internetowych? Jeżeli jednak trącą o “rzeczywisty” MLM to pozwólcie że i ja podzielę się swoimi uwagami. Program w którym uczestniczę z internetem ma tyle wspólnego że cały mój kontakt z klientem jest wyłącznie internetowy. Podobnie z większością partnerów w mojej strukturze. To są usługi telekomunikacyjne (nie ACN, coś polskiego). Umowy wysyłam pocztą po tym jak klient przekona się że moje rozwiązanie jest dla niego lepsze. Partnerzy działają już w terenie albo też przez internet. I to moim zdaniem jest bardziej racjonalne. Owszem, koszt dotarcia do partnera jest nieco większy (tylko nieznacznie bo wszystkie informacje ma na www + autoresponder) ale za to nie występują prawie w ogóle ci którym się “nie chce”.
  Innymi słowy – jak w każdym programie partnerskim – klient i partner powinien otrzymać wszystkie możliwe informacje w najlepszej dla niego postaci. I najprościej jak można – jeśli będzie chciał się doktoryzować – to nie wolno mu tego zabraniać. Z obrotów generowanych przez strukturę (w sumie 40 osób) mam ok. 4000 zł, z obrotów generowanych przez własnych klientów ok. 2500 zł.

Leave a Reply