Jak można przeprowadzić zmiany w programie partnerskim?

Jest sobie księgarnia… ma sobie program partnerski. Pewnego dnia właściciele tej księgarni postanowili stworzyć nowy system partnerski, który całkowicie zmieni jego działanie… Postanowili połączyć kilka programów partnerskich w jednym panelu, stworzyli całkowicie nowy system linków referencyjnych i całkowicie zrewolucjonizowali jego działanie. Ba… zrobili nowe narzędzia, jak choćby możliwość uruchomienia własnej księgarni.

Idąc na rękę starym partnerom, stary program partnerski i stare linki pozostały bez większych zmian… poza jedną nową możliwością – przeniesienia prowizji do nowego panelu.

W tym miejscu jestem pełen podziwu dla właścicieli EscPartners (to powyższe to właśnie przykład wprowadzania zmian u nich). Nie miałem pojęcia że takie zachowanie, które wydaje mi się jak najbardziej w porządku wobec partnerów może być aż tak bardzo trudne…

A jednak może być… w związku z tym wszystkich “starych partnerów”, ZM których sprawa dotyczy zapraszam do włączenia się do dyskusji
http://forumpp.zlotemysli.pl/viewtopic.php?p=15331#15331
http://www.damiandaszkiewicz.pl/2009/04/10/zlotemysli-strzelily-sobie-w-kolano/
http://zarabianie-na-blogu.pl/ze-zlotym-programem-partnerskim-coraz-gorzej/
Wydawnictwo cały czas powtarza: “Zawsze o każdej zmianie informujemy i przedyskutowujemy ją z naszymi Partnerami, bo na ich opinii bardzo nam zależy, bo szanujemy ich zdanie. dlatego nigdy w ZPP nie było dyktatury, a zawsze podejście liberalno-demokratyczne.”

This entry was posted on środa, 15 kwietnia, 2009 at 9:36 am and is filed under Inne. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

3 komentarze to “Jak można przeprowadzić zmiany w programie partnerskim?”

  1. […] że sytuacja bardzo mnie zaniepokoiła. Jeśli Precelik, Damian Daszkiewicz i Krzysztof Lis smarują notki na swoich blogach narzekając na najlepszy w […]

  2. Mam wrażenie ze po raz pierwszy partnerzy tak bardzo zdecydowanie i jednomyślnie wspólnie zabrali głos w tej sprawie, co już spowodowało pewne zmiany w podejściu firmy.

    Ciekawe czy udałoby się zrobić coś takiego też w sprawie fundowania czytelnikom wersji drukowanej z rabatem kosztem autorów i partnerów (w około 75%)

  3. Adam pisze:

    A propos ESC Partners to im bardzo pomogła ta oferta własnego sklepu, bo pozycjonerzy je zaczęli wykorzystywać, a tym samym bardzo rozpromowali program, ale w pewnym momencie chyba się to zaczęło robić szkodliwe, pewnie zw na obciążenia serwerów i wprowadzili ograniczenia liczby sklepów, chociaż pozycjoner bez problemu ominie takie ograniczenia.

Leave a Reply