wwwBardzo spodobała mi się strona: Akcji – Piwna. Autorka strony całkowicie nie ukrywa tego, że zarabia na programach partnerskich, mało tego nawet się z tym afiszuje.

To co Kira zrobiła na stronie jest całkowitym zaprzeczeniem, tego co zwykło się mówić o ukrywaniu linków, umieszczaniu w artykułach itp. A jednak mimo to działa 🙂 obecnie jak widać Kira w ten sposób zebrała na 177 piw.

Z akcją zbierania „na coś”, spotkałem się już wcześniej, było to na osławionej już stronie miliona dolarów. Tam młody anglik zbierał milion dolarów, sprzedając po małym kawałeczku miejsca w sieci.

Jak widać, czasem wystarczy ciekawy pomysł – nie trzeba się na tym znać, nie ztrzeba zgłębiać tajników marketingu. By zarobić na programach partnerskich – czasem wystarczy zwyczajnie lubić piwo..

PS: Nie znam osobiście koleżanki Kiry, nie mam też żadnego materialnego powodu by pomagać jej zbierać na piwo, a jednak piszę tu o jej stronie. Zadziałało coś takiego jak Marketing Wirusowy (informacja rozprzestrzenia się samoczynnie z człowieka na człowieka, tak jak wirus). O akcji piwnej zostałem powiadomiony przez znajomego, i informację jak widać rozprzestrzeniam dalej, po prostu akcja mi się spodobała 🙂