KlubZixo – przyznać się kto to? – dziękuje :)

Przyznać się kto był sprawcą mojego uśmiechu z dzisiejszego poranka? Który to pokazał się, gdy zobaczyłem taki ot obrazek (z tego programu partnerskiego):


źródło: klubzixo

No proszę, u mnie na daną chwilę jeszcze zero, a pozycjonuje pomalutku trzy sklepiki (dwa tematyczne i jeden z własnymi unikalnymi opisami). Komuś pode mną widać lepiej idzie 🙂 jeśli to Twoja sprawka – dziękuję za mile rozpoczęty dzień.

This entry was posted on środa, 3 grudnia, 2008 at 10:09 am and is filed under Wybieram program dochód. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

7 komentarzy to “KlubZixo – przyznać się kto to? – dziękuje :)”

 1. Gratuluję ja mam :
  * Ilość partnerów II poziomu: 102
  * Ilość partnerów III poziomu: 2
  *
  * Zysk II poziomu: 0.00 PLN
  * Zysk III poziomu: 0.00 PLN

  kiszka ;p Nie ma jak to trafić na dobrych partnerów 🙂

 2. Bartek pisze:

  hmm pewnie większość ludzi traktuje sklepy jak zaplecze pod SEO tak jak wszelkiego rodzaju inne sklepy, ktore mozna zalozyc za free.

 3. KurdeLaksa pisze:

  Możesz napisać jakiś pościk o pozycjonowaniu takich sklepów? Wiem że u ciebie na blogu co nieco już można znaleźć na ten temat, ale przydałby się jeden podsumowujący post.
  No i gratuluje prowizji i poleconych.

 4. precelik pisze:

  Bartek: Tutaj raczej ciężko umieszczać swoje linki… albo przynajmniej ja tego jeszcze do końca nie rozgryzłem.

  KurdeLaksa: W tym przypadku to akurat niewiele robię, scuttler plus kilka linków z innych stron (nie tylko do głównej ale też do poszczególnych kategorii). No i jak znalazłem chwilkę wolnego czasu zadbałem odrobinę o unikalną treść strony.

  Planuje w najbliższych tygodniach opisać pozycjonowanie sklepu z escpartners, ale muszę, go jeszcze poobserwować.

 5. Bartek pisze:

  hmm można zmieniać opis produktów wiec tam mozna pewnie w jakis sposob wstawic link (odrazu mowie, ze pisze teraz z glowy i nie probowalem bo nie mam w tej chwili nawet jak), ale juz w sklepach Nexto z pewnoscia mozna : )

 6. precelik pisze:

  No tak, właśnie sprawdziłem można w opisach wstawiać linki. Nie patrzyłem co na to regulamin, ale nie pamiętam nic o takim zakazie.

 7. Tomek Serafin pisze:

  Dostępna jest już wersja sklepu (jeszcze Beta niestety), którą można zainstalować na własnym serwerze – daje tym samym o wiele większe możliwości konfiguracyjnie… a i z linkami nie ma problemu 🙂

  Opisałem to pokrótce na moim blogu.

Leave a Reply