Posts Tagged banki

PP Mbank… czyżby zmiana na lepsze?

paź 26th, 2007 Posted in Do właścicieli PP, Wybieram program dochód | one comment »

Zauważyłem dziś małą nowość – program partnerski mbanku oferuje możliwość wstawiania linków bezpośrednich do różnych produktów.

I mimo, że jest to zdajsie efektem kampanii reklamowej powiązanej z reklamą w onet boksach (a nie próśb partnerów). To mogę powiedzieć, że to duży krok do przodu! Warto także dodać, że mbank oferuje statystyki linków!

Dla pewność, nawet wysłałem zapytanie, czy można tak stworzone linki umieszczać bezpośrednio na stronach www. Otrzymałem odpowiedź Read the rest of this entry »

Strona dla Cioci

sty 14th, 2007 Posted in Przykłady (case-studies) | one comment »

wwwOstatnio wygadałem się Cioci, ze coś tam gram na giełdzie.. za kilka tygodni telefon. Ciocia dzwoni mówi, że rozmawiała z kolegą, który żyje z grania na giełdzie itd…

W każdym razie doszło do tego, że zapytała się mnie, co ma zrobić by grać na giełdzie. Ja na to, że prześle jej maila z linkami, co i jak krok po kroku. Za chwilę też spytałem czy nie będzie miała nic przeciwko temu, że założy z moich linków, a ja dostane dzięki temu prowizje (ona nic nie straci). Read the rest of this entry »