Strona dla Cioci

wwwOstatnio wygadałem się Cioci, ze coś tam gram na giełdzie.. za kilka tygodni telefon. Ciocia dzwoni mówi, że rozmawiała z kolegą, który żyje z grania na giełdzie itd…

W każdym razie doszło do tego, że zapytała się mnie, co ma zrobić by grać na giełdzie. Ja na to, że prześle jej maila z linkami, co i jak krok po kroku. Za chwilę też spytałem czy nie będzie miała nic przeciwko temu, że założy z moich linków, a ja dostane dzięki temu prowizje (ona nic nie straci).

Rzecz jasna – nie miała 🙂 Zapytała tylko czy jej znajoma też będzie mogła z tych linków założyć.

W ten oto sposób powstała mała stronka dla Cioci i jej znajomych Akcje – kupowanie akcji. Na której zarabiam na programie partnerskim Mbanku.

Jak widać na programie partnerskim, można też zarabiać przez telefon 😉 I wielkiej wiedzy marketingowej to nie wymaga.
Wystarczy słuchać, rozmawiać… i w odpowiednim momencie zareagować! – równie dobrze, mogłem Cioci podyktować adres Mbanku przez telefon 😛

This entry was posted on niedziela, 14 stycznia, 2007 at 12:07 am and is filed under Przykłady (case-studies). You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Strona dla Cioci”

  1. Aglie pisze:

    Ja w podobny sposób robie z ebookami. Wtrącam się w rozmowę, mówię że ostatnio widziałem fajną ksiażkę na ten temat. Kilka już ksiażek o samochodach tak sprzedałem.

    Najpierw rozmawiam, a potem wracam do domu i wysyłam linka, którego rzecz jasna wcześniej “nie pamiętałem”.

Leave a Reply