Posts Tagged filmy z bollywood

PP Bollywood – masz jakieś sugestie, zanim ruszy pełną parą?

grudzień 4th, 2008 Posted in Wpisy Gościnne, Wybieram program dochód | 14 komentarzy »

Dziś wpis gościnny Krzysztofa Króla:
Korzystając z gościny przedstawię Program Partnerski Bollywood. Niektórzy pewnie zadają sobie pytanie co to jest Bollywood? Wspomnę więc krótko, że to mniej więcej to samo co Hollywood. Dziś znakomite filmy powstają nie tylko w USA ale też w innych zakątkach świata. Bollywood należy do ścisłej czołówki światowej.

Nie będę przekonywał, że filmy z Bollywood są lepsze od innych kinematografii. Nie o to chodzi, są to po prostu ciekawe filmy na dobrym poziomie i mają bardzo liczne grono zwolenników w Polsce. A ja mam dojście do dystrybutorów i już zakupiłem prawa do dwóch filmów. Czy z filmami jako produktem zapoczątkujemy wspólnie nowy program partnerski? Czy byłbyś tym zainteresowany?

Program Partnerski Bollywood
ma być jednym z najlepszych w Polsce dlatego czerpie wzorce z innych programów ale za Twoje uwagi również byłbym wdzięczny.

Towar

Według różnych źródeł do najlepiej sprzedających się produktów w Internecie zaliczyć można film, muzykę i książki. Na książkach oparty jest program Złotych Myśli. Pozostałe dwa bardzo atrakcyjne tematy są dostępne w takich programach partnerskich jak TradeDoubler. Prowizje w nich są niskie ale i tak co miesiąc zarabiam na nich od 100 do 200 zł.

Filmy które mam na potrzeby PP Bollywood będą dostępne tylko przez sieć partnerską czyli przez Ciebie i Twoich znajomych. W inny sposób nie będzie można ich kupić. Czy atrakcyjny towar i możliwość zakupu tylko przez partnerów to ciekawa propozycja dla Ciebie? Read the rest of this entry »