PP Bollywood – masz jakieś sugestie, zanim ruszy pełną parą?

Dziś wpis gościnny Krzysztofa Króla:
Korzystając z gościny przedstawię Program Partnerski Bollywood. Niektórzy pewnie zadają sobie pytanie co to jest Bollywood? Wspomnę więc krótko, że to mniej więcej to samo co Hollywood. Dziś znakomite filmy powstają nie tylko w USA ale też w innych zakątkach świata. Bollywood należy do ścisłej czołówki światowej.

Nie będę przekonywał, że filmy z Bollywood są lepsze od innych kinematografii. Nie o to chodzi, są to po prostu ciekawe filmy na dobrym poziomie i mają bardzo liczne grono zwolenników w Polsce. A ja mam dojście do dystrybutorów i już zakupiłem prawa do dwóch filmów. Czy z filmami jako produktem zapoczątkujemy wspólnie nowy program partnerski? Czy byłbyś tym zainteresowany?

Program Partnerski Bollywood
ma być jednym z najlepszych w Polsce dlatego czerpie wzorce z innych programów ale za Twoje uwagi również byłbym wdzięczny.

Towar

Według różnych źródeł do najlepiej sprzedających się produktów w Internecie zaliczyć można film, muzykę i książki. Na książkach oparty jest program Złotych Myśli. Pozostałe dwa bardzo atrakcyjne tematy są dostępne w takich programach partnerskich jak TradeDoubler. Prowizje w nich są niskie ale i tak co miesiąc zarabiam na nich od 100 do 200 zł.

Filmy które mam na potrzeby PP Bollywood będą dostępne tylko przez sieć partnerską czyli przez Ciebie i Twoich znajomych. W inny sposób nie będzie można ich kupić. Czy atrakcyjny towar i możliwość zakupu tylko przez partnerów to ciekawa propozycja dla Ciebie?

Prowizje i poziomy

Suma przewidzianych prowizji wynosi 40%.
Pierwszy poziom 20%
Drugi poziom 10%
Trzeci poziom 5%
Czwarty poziom 3%
Piąty poziom 2%

Poziomy

Dziś niewiele osób zdaje sobie sprawę z potęgi niższych poziomów. Jeśli jesteś doświadczony w programach partnerskich i od dawna sporo na nich zarabiasz to pewnie już zauważyłeś że Twoje zarobki są bardzo mocno uzależnione od Twojej ciągłej pracy. Jeden miesiąc „chorobowego” i zarobki drastycznie lecą w dół. Dzieje się tak mimo że miała temu przeciwdziałać tak zwana „wieczna prowizja” i mimo ze PP miał być sposobem na „dochód pasywny”.

Prawdziwą stabilizację dochodów może dać kilkupoziomowa struktura sieci. Jeśli w Twojej głowie sieć wielopoziomowa budzi złe skojarzenia to nie skupiaj się na niej. Traktuj ją jak gratis od firmy. Czas pokaże że to najlepszy sposób na wysoki dochód pasywny.

Mógłbym jeszcze długo opisywać Program Partnerski Bollywood ale w tym momencie proszę o uwagi i sugestie. Chętnie odpowiem na pytania a jeśli będzie to możliwe to dostosuje PP do Twoich sugestii.

This entry was posted on czwartek, 4 grudnia, 2008 at 11:19 am and is filed under Wpisy Gościnne, Wybieram program dochód. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

14 komentarzy to “PP Bollywood – masz jakieś sugestie, zanim ruszy pełną parą?”

 1. precelik pisze:

  Co do filmów z Bollywood ciężko mi dyskutować, nie byłem w stanie obejrzeć jednego do końca.. no ale wiem też ze są tacy, którzy je oglądają. Dla mnie to taka filmowa wersja Harlekinów (tych tez nie jestem w stanie przeczytać).

  No ale biznes jest biznes, są klienci (nie zawsze ja nim muszę być) są pieniądze.

  Ze swojej strony dodam, że Ciekawą opcją jest dostępność filmów tylko przez sieć partnerską. To jakby coś zaciągnięte z MLM – zobaczymy czy się przyjmie. Napewno przydałaby się o tym jakaś odpowiednio zorganizowana informacja na stronie.

  No i nie zgodzę się z tym zdaniem “Jeden miesiąc „chorobowego” i zarobki drastycznie lecą w dół.” – w tym roku miałem sporo probelemów i innych spraw na głowie, niewiele więc robiłem, ale spadków jakichś wielkich nie zaobserwowałem. Co d o tych poziomów, źle mi sie kojarzą groszowe prowizje z 4-5 (jakoś tak) poziomów w CnebPoints, no ale kto wie moze tym razem będzie inaczej.

 2. Filmy w Bollywood są różne od beznadziejnych których sam nie potrafię przebrnąć do wybitnych. Filmy które sprowadziłem są z górnej półki. Nie trzeba się ich wstydzić.

  Zdecydowałem się na stworzenie dystrybucji na wzór Złotych Myśli i uważam że to może być początek nowej REWOLUCJI w programach partnerskich.

 3. Ciekawy pomysł i na pewno jest sporo serwisów internetowych dla których ten produkt będzie odpowiedni 🙂 Niemniej odnoszę wrażenie, że dwa filmy to trochę mało.

 4. Początki zawsze wydają się skromne. Złote Myśli zaczynały od 4 książek napisanych przez amatorów. Trochę na zasadzie – Hej! Niech ktoś coś napisze a my postaramy się to sprzedać.

  Na szczęście okazało się że nie produkt jest najważniejszy a pomysł na reklamę i zaangażowanie partnerów.

  Filmy które oferujemy są na bardzo wysokim poziomie o czym świadczą opinie tych którzy już je widzieli. Nie są to filmy amatorskie ani nawet kino niezależne tylko w pełni profesjonalne filmy nagrane z dużym rozmachem.

 5. KurdeLaksa pisze:

  Obawiam się że to może nie wypalić. Polacy (bo tych tu chodzi)lubią filmy Bollywoodu, ale oni kosztują zazwyczaj w tych słynniejszych, (które czasem można kupić z gazetą). Ale jeśli mówisz że twoje filmy są z górnej półki to pewnie znajdą się gorliwi fani, którzy je kupią.

  Na razie sama strona mnie przeraża (graficznie). No i czy na niej jest tylko jeden produkt? Tak w ogóle to wydaje mnie się że do rewolucji to sam Bollywood nie starczy. Za mały zakres.

  Brawa za sam pomysł! Życzę powodzenia i mam nadzieje że uda. (Sorry że piszę tu głównie negatywnie, ale po prostu wole rozwiać wszystkie wątpliwości. Ten Program na prawdę ma dużo plusów.)

 6. KurdeLaksa pisze:

  A reklama na YouTube to świetny pomysł; bardzo mnie się podoba zapowiedź tego filmu.

 7. W Polsce znane są tylko te filmy o których się dużo pisze ale nikt o nich nie pisze zanim ich nie zobaczy. Jest to kwestia nagłośnienia. Dlatego proponuje doświadczonym Partnerom by w grudniu nagłośnić ten film i przy okazji nieźle zarobić.

  Obecnie pracuje nad zwiastunem z polskim lektorem.

  Mam nadzieję że Bollywood to tylko początek 🙂

 8. KurdeLaska pisze:

  Miło to wiedzieć! To zaczynamy

 9. Zrobiłem promocję warto ją wykożystać do reklamy w mailingu lub innej. Do końca roku przy zakupie filmu nie płaci się za jego przesyłkę. Co jeszcze mogę zrobić dla partnerów by ułatwić start?

 10. Czy w komentarzach można edytować własne posty?

 11. Malgorzata pisze:

  Na jakim typie nośnika są te filmy ?
  Czy rola partnerów polega tylko na ściągnięciu klientów na stronę oferującą filmy ?

 12. Oczywiście DVD
  Jestem otwarty na różne propozycje ale program partnerski jest najprostszym rozwiązaniem.

 13. Malgorzata pisze:

  Hmmm, powiem tak – założyłam stronę internetową 2 dni temu, ale nie mam tam jeszcze prawie nic oprócz moich 3 tekstów. Strona jest na darmowym serwerze ponieważ dopiero uczę się, jak to wszystko obsługiwać. Nawet nie ma określonej ściśle tematyki. Na razie jest dla mnie i znajomych i znajomych znajomych.
  Co zaś się tyczy Bollywood, mam znajomą, która dość bardzo się tym interesuje i zna się ponadprzeciętnie podejrzewam, gdyż interesuje się tematyką Indii, Chin i jeszcze kilku rzeczy. Myślę również, że na forum, na którym bywam jest jeszcze kilka osób, które też się lubują w tym kinie.
  Ale nie jestem pewna, czy na mojej stronie można wklejać linki tego typu. W regulaminie jest wzmianka, że w sprawie reklam należy kontaktować się z Adminem..
  Ja byłabym zainteresowana. Resztę możemy ewentualnie omówić na majlu.

 14. Początki zawsze są skromne Zapraszam więc do współpracy. Wystarczy kliknąć w ten baner u góry znaleźć w menu po lewej Program partnerski i dokonać rejestracji.

Leave a Reply