Dziś wpis gościnny Krzysztofa Króla:
Korzystając z gościny przedstawię Program Partnerski Bollywood. Niektórzy pewnie zadają sobie pytanie co to jest Bollywood? Wspomnę więc krótko, że to mniej więcej to samo co Hollywood. Dziś znakomite filmy powstają nie tylko w USA ale też w innych zakątkach świata. Bollywood należy do ścisłej czołówki światowej.

Nie będę przekonywał, że filmy z Bollywood są lepsze od innych kinematografii. Nie o to chodzi, są to po prostu ciekawe filmy na dobrym poziomie i mają bardzo liczne grono zwolenników w Polsce. A ja mam dojście do dystrybutorów i już zakupiłem prawa do dwóch filmów. Czy z filmami jako produktem zapoczątkujemy wspólnie nowy program partnerski? Czy byłbyś tym zainteresowany?

Program Partnerski Bollywood ma być jednym z najlepszych w Polsce dlatego czerpie wzorce z innych programów ale za Twoje uwagi również byłbym wdzięczny.

Towar

Według różnych źródeł do najlepiej sprzedających się produktów w Internecie zaliczyć można film, muzykę i książki. Na książkach oparty jest program Złotych Myśli. Pozostałe dwa bardzo atrakcyjne tematy są dostępne w takich programach partnerskich jak TradeDoubler. Prowizje w nich są niskie ale i tak co miesiąc zarabiam na nich od 100 do 200 zł.

Filmy które mam na potrzeby PP Bollywood będą dostępne tylko przez sieć partnerską czyli przez Ciebie i Twoich znajomych. W inny sposób nie będzie można ich kupić. Czy atrakcyjny towar i możliwość zakupu tylko przez partnerów to ciekawa propozycja dla Ciebie?

Prowizje i poziomy

Suma przewidzianych prowizji wynosi 40%.
Pierwszy poziom 20%
Drugi poziom 10%
Trzeci poziom 5%
Czwarty poziom 3%
Piąty poziom 2%

Poziomy

Dziś niewiele osób zdaje sobie sprawę z potęgi niższych poziomów. Jeśli jesteś doświadczony w programach partnerskich i od dawna sporo na nich zarabiasz to pewnie już zauważyłeś że Twoje zarobki są bardzo mocno uzależnione od Twojej ciągłej pracy. Jeden miesiąc „chorobowego” i zarobki drastycznie lecą w dół. Dzieje się tak mimo że miała temu przeciwdziałać tak zwana „wieczna prowizja” i mimo ze PP miał być sposobem na „dochód pasywny”.

Prawdziwą stabilizację dochodów może dać kilkupoziomowa struktura sieci. Jeśli w Twojej głowie sieć wielopoziomowa budzi złe skojarzenia to nie skupiaj się na niej. Traktuj ją jak gratis od firmy. Czas pokaże że to najlepszy sposób na wysoki dochód pasywny.

Mógłbym jeszcze długo opisywać Program Partnerski Bollywood ale w tym momencie proszę o uwagi i sugestie. Chętnie odpowiem na pytania a jeśli będzie to możliwe to dostosuje PP do Twoich sugestii.