Posts Tagged inwestowanie

PP InwestoGieldowy – Tak da się na tym zarobić!

wrz 22nd, 2009 Posted in Inne | 9 komentarzy »

PP InwestoGieldowy – Tak da się na tym zarobić! Na moim koncie wylądowała pierwsza prowizja z tego tytułu. Na dowód czego przedstawiam mały screen:

Przyznam szczerzę że wiele się nie natrudziłem… obyło się bez mailingów, perswazji reklamowej i innych cudów. Wystarczyła jedna z moich starych stronek o inwestowaniu na której promowałem ebooki giełdowe. Dodałem na nią niewielkie info o szkoleniu i wystarczyło…

600 zł prowizji za jedno polecenie – zapowiada się nieźle :)

lip 13th, 2009 Posted in Wybieram program dochód | 10 komentarzy »

Kilka dni temu dostałem zdaje się pierwszy mailing z Programu partnerskiego Inwestor Giełdowy , zapowiada się nieźle.

Co prawda partnerów na razie tyle co kot napłakał, znaczy się 50, ale to myślę zmieni się w ciągu najbliższych kilku dni (już jest na pewno 57 – te 7 kolejnych z mojego polecenia za pomocą banerka w rogu – to podaje dla tych co jeszcze nie prowadzą swojego bloga o zarabianiu na programach partnerskich, dlaczego warto czasem coś popisać).

Platforma oparta jest na oprogramowaniu Netigo z tego co patrze, tak więc z nawigacją w środku nie będzie większego problemu…

W programie promujemy szkolenie z inwestowania na giełdzie na daną chwilę jedno za które możemy otrzymać 600 zł, wkrótce zaś dołączą do niego kolejne z bardziej zaawansowanych strategii inwestycyjnych na giełdzie (jak zdradził mi Łukasz).

A tu właśnie kilka słów od Łukasz Milewskiego z tego mailingu: Read the rest of this entry »

No i prowizja z YoyoPartner tez już jest!

mar 25th, 2008 Posted in Wybieram program dochód | 13 komentarzy »

Swego czasu 30 stycznia pisałem o programie partnerskim Yoyopartner, dziś otrzymałem informację o pierwszej prowizji z tego programu partnerskiego za jakiś kredyt gotówkowy (za wniosek złożony 28 lutego).

Przyszło całe 112 zł – jupi 🙂

Oto stronka, na której to uczyniłem: zakup nieruchomości.

A oto kilka czynników jej sukcesu: Read the rest of this entry »