Jakiś czas temu powstała w Polsce platforma – krytycy.pl -dająca kolejną możliwość zarabiania w internecie. Tym razem nie na programie partnerskim, ale na zwyczajnym blogowaniu 🙂

Jak to działa?

Jeszcze sam dokładnie nie wiem 😉 Piszę ten artykuł by to sprawdzić. Zgłosiłem się więc w tym celu jednej z kampanii, w której mam napisać artykuł.

Z tego co czytam mam w nim umieścić informację o tym, że platforma krytycy.pl, umożliwiła wstawianie widgetu zaproszeń na swoje blogi (zobacz jak wygląda na końcu artykułu). Dzięki któremu Ty jako czytelnik (potencjalny bloger), będziesz się mógł zaprosić do serwisu.

Swoją drogą właśnie to zrobiłem 🙂

I to w sumie wszystko by zarobić… no prawie wszystko, muszę jeszcze zgłosić ten wpis w odpowiedniej kampanii, oznaczyć go jako tekst komercyjny (patrz logo na początku artykułu) jak i wyświetlać go przez minimum 30 dni.

No i już zdajsię nie więcej nie pozostaje by mieć kolejne złotówki w kieszeni.

Jak widać prosty sposób na zarabianie, trzeba mieć tylko bloga z odpowiednim rankingiem (ale o tym w innym artykule). Tak więc, jeśli też chcesz w ten sposób dorobić na swoim blogu, zapraszam do korzystania, wystarczy, ze poniżej podasz swój adres email i wciśniesz ok. A już będziesz miał możliwość zarejestrowania się w serwisie i zarabiania na blogowaniu.

PS: Swoją drogą bardzo podoba mi się w serwisie definicja reklamy: „Teksty komercyjne wyrażają subiektywną ocenę produktu i/lub usługi przez Blogera i nie podlegają ingerencji Reklamodawcy.” – tak wiec można coś obsmarować 🙂 a jeszcze Ci za to zapłacą.