Zapewne jak większość w ostatnich czasach rozglądam się za różnymi programami partnerskimi, szukając czegoś godnego zainteresowania.

Tym samym znalazłem serwis do nauki angielskich słówek autorstwa Krzysztofa – slownictwo.pl. Warto tu wspomnieć, że Krzysztof dzięki niemu znalazł się całkiem wysoko w statystykach partnerów ZłotychMyśli 🙂

A jakiś czas temu otworzył własny program partnerski. I tu uwaga, pozwala przy tym partnerom zarobić także na Złotych Myślach (wystarczy tylko podać swoj link partnerski, coś jak w netigo).

Serwis Krzysztofa jest naszpikowany linkami do ZM, a aktualnie nawet jest promocja, gdzie można otrzymać dostęp do serwisu na miesiąc, wystarczy tylko podać aktualny nr zamówienia ebooka w Złotych Myślach (szczegóły w panelu). Innymi słowy, można zachęcać ludzi do zakupu ebooków, obiecując dodatkowy gratis – w postaci dostępu do serwisu Krzysztofa.

Główne cechy tego programu partnerskiego:

  • dwa poziomy
  • prowizja wieczna i bezpośrednia
  • usługa dawaj bonusy (bardziej opłaca się zakup abonamentu z polecenia partnera, niż bez polecenia)
  • możliwość promocji bez ID partnerskiego slownictwo.pl

Na daną chwilę to moje początki w tym pp, ale myślę że jest on godny zainteresowania. Zwłaszcza, że właściciel jest otwarty na nowe propozycje 🙂