Jest akcja do nagrania,

Obserwuję razem z kilkoma partnerami pp, od kilku tygodni bacznie ludzi z tzw. MLMów. MLMowców jest w internecie pełno, widząc potencjał tego medium próbują zaistnieć w internecie, ale nie wszystkim to wychodzi. Cudne ogłoszenia o pracę w portalach ogłoszeniowych, blogi pisane na kolanie, strony www robione na brudno itd… Owszem są i lepsze wejścia 🙂

W każdym razie wielu z nich jest przyzwyczajona do działania 'in-homes’, nie za bardzo wiedzą jak tu w internecie się poruszać…

  • Trzeba im pokazać jak tu zaistnieć, jak założyć sobie swoją upragnioną domenę, pt. imięnazwisko.pl i jak podpiąć ją do cpanelu.
  • Trzeba im pokazać jak obsłużyć hosting?
  • Trzeba im pokazać jak działa link partnerski> (tak w nawiasie kilka osób nie wiedziało gdzie go znaleźć… mimo że jest to pierwsza rzecz jaką widzimy po zalogowaniu się…)
  • Trzeba im pojazać jak działa kampania?
  • Trzeba im pokazać jak zbierać adresy email?
  • Trzeba im pokazać jak przedstawić w internecie produkty?
  • Trzeba im pokazać jak obsłużyć autoresponder?
  • Trzeba im pokazać jak działa webinar (internetowy pokój konferencyjny)? – narzędzie dzięki któremu zamiast robić prezentacje produktów w 'tzw. terenie’ mozna robić to samo, na szybko w domu przez internet i z większą ilością ludzi.

Po prostu trzeba im nagrać filmiki, napisać instrukcje, stworzyć poradniki krok po kroku itd.

No i przede wszystkim trzeba im to zaprezentować i pokazać jak mogą to wykorzystywać w codziennej pracy no i co najważniejsze RAZEM z nimi zacząć zarabiać.

Wiem, że oferta TWRPS jest trochę dziwna 8 poziomów, każdy moze mieć tylko 2 osoby pod sobą, co miesiąc płacić itd. ale spokojnie… Ludzie z tradycyjnych mlmów wiedzą jak takie dziwne rzeczy na których można zarabiać polecać i sprzedawać, zwłaszcza gdy pokażesz im jak z tego korzystać.

Twoim zadaniem jest tylko ich znaleźć i zacząć z nimi współpracę. Jako partner programów partnerskich nie jedno już wypromowałeś, myślę że nie jedno już napisałeś i nie jednemu już wiele rzeczy wytłumaczyłeś. Teraz jest okazja zrobić to samo i trochę pasywnego dochodu na tym zyskać.

Wchodzisz w tą akcje?

Jeśli tak zapraszam do TWR PS:
http://mlm.ebiznes.org.pl

Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj:
http://polish.twrpowersystem.com

Poniżej instrukcje
pdf:
http://krei.pl/instrukcja.pdf
video:
http://www.youtube.com/watch?v=oRLKjreNuGQ

14 dni od rejestracji jest okres próbny, kiedy już można polecać i działać. Rejestrując sie trzeba zarjestrować sie wcześnie w alertpay i zrobić pseud-przelew na 00.00 dolarów.

Jak się poprawnie zarejestrujesz napisz na maila mlm@krei.pl, podeślę Ci
adres do specjalnej strony przygotowanej tylko dla partnerów będących
w tej Grupie.

Ja Marcin, Lech, Marek, Bartek, Michał i kilku innych partnerów już aktywnie działamy 🙂 Ale potrzeba więcej rąk do pracy, więcej szarych komórek więcej pomysłów i więcej indywidualnych projektów.

Normalnie się nie wysypiamy… tyle rzeczy do roboty sami nie zrobimy. Jest tego naprawde bardzo dużo, począwszy choćby od instrukcji pt. jak założyć maila w cpanelu na TWR PS (Marcin dziś nagrywał)…

Jak zbierać listę kontaktów, jak zrobić formularz na stronę, jak wgrać stronę, gdzie znaleźć szablon, jak pisać bloga, co to jest polityka prywatności itd. Rzeczy których trzeba wytłumaczyć ludziom z tradycjnych marketingów sieciowych jest sporo… A Ty to wszystko znasz! Ty to wszystko umiesz!

Układ jest prosty, Ty szukasz kogoś z marketingu sieciowego – czy to w internecie czy to wśród znajomych, pokazujesz jak to działa, tworzysz materiały i instrukcje, a on to poleca dalej bo wie jak to robić.

Więcej nie podpowiadam, po prostu trzeba sie zabrać ostro do pracy 🙂

Jeśli się zapiszesz przerób w powyższym tekście co trzeba i umieść u siebie na stronie, zaznaczając, że szukasz innych partnerów pp do współpracy. Bo z góry zaznaczam samemu będzie ciężko. Dlatego od razu szukaj współpracowników… zobacz jak zaplanować strukturę.