Nie jest tak źle z tymi produktami w TWRPS jak je opisują…

Gdy któryś raz z rzędu usłyszałem, że ktoś chce mi zaoferować nielimitowany hosting za 32$/m-c, z góry kasowałem wiadomość i nic nie odpisywałem…

Normalnie siłą rzeczy jakby nie było cena z kosmosu!

A ludzie którzy to promują sami do końca czasem nie wiedzą co promują… to chyba w tym najbardziej odpychające 😛 I stąd się tak tego bałem 😛

Po tym jak Marek zaczął do mnie wydzwaniać, dogłębniej się przyjrzałem (mimo iż z góry mu mówiłem ze do TWR nie wchodzę, bo tego hostingu za 32$.m-c nikt nie kupi – dziś po kilku tygodniach widząc już kilkadziesiąt opłaconych kont widzę jak się myliłem). Okazało się, że obok tego niechlubnie osławionego hostingu o którym już nie miałem ochoty słuchać, w TWRPS jest jeszcze pokój konferencyjny i 10 kont profesjonalnego autorespondera oraz całkiem miłe możliwości zarobkowe.

Jakby nie było zrobiłem sobie małe podsumowanie:

 • Nielimitowany Hosting – jeżeli do celów biznesowych czy też resselingowych pojemność limitowana do 5GB, no ale przynajmniej transfer nielimitowany. Nie jestem chyba pierwszy i nie będę ostatni któremu zdarzyło się kiedykolwiek szukać hostingu bez limitów transferu… 🙂 No i co ważne hosting, mimo braku limitów (baz danych, transferu, pojemności itd), ma kilka sensownych ograniczeń, nie pozwalających nikomu go ‘zajechać’. Dajmy na to znajdziemy coś podobnego za 300 zł /rok.
 • Wielokrotny Autoresponder Hostowany (10 kont)– to narzędzie zapewne znasz, jeśli choć trochę interesujesz się ebiznesem. W każdym razie jest to narzędzie do zarządzania listą mailingową z możliwością ustawienia autorespondera. Przyznaję bez bicia chwilowo nie używam, bo nie miałem jeszcze czasu i mam z Marcinem inne narzędzia wykupione, ale znając mnie nie pozostawię i tego narzędzia w spokoju. Nie ma tu limitów wysyłanych maili, nie ma limitów transferu (ostatnio choćby na freebot wprowadzonych), a i funkcji ma kilka bardzo ciekawych, jak np. split test (możliwość testowania dwóch wersji maila, który jest bardziej skuteczniejszy). Nie ma u nas odpowiednika, bo np. w implebot zamiast 10 kont (1270 zł) by się bardziej opłacało wykupić imple managera za 997, a w pername za 840 zł/rok, byśmy mieli też więcej kont. No ale jakby nie było myślę ze z 700 zł trzeba by za te 10 autoresponderów liczyć.
 • Pokój konferencyjny (wideokonferencje) – to narzędzie dopiero jakby nie było odkrywam, ale możliwości zastosowania widzę naprawdę wiele. To będzie przyszłość w marketingach sieciowych, jak i w niektórych innych biznesach (jak choćby i u nas w ProPartnerze, gdzie mamy zamiar zacząć przeprowadzać w takim pokoju różne szkolenia), w których jakby nie było trzeba utrzymywać kontakt ze swoim downline by to działało – koniec prezentacji po domach, czy też na innych spotkaniach 🙂 Pokój konferencyjny jest tu jakby nie było doskonałym narzędziem do prowadzenia spotkań, szkoleń w internecie z większą ilością osób (nawet do 500!). Pokój mamy ograniczony do 3 spotkań na tydzień dla jednego konta, ale jakby nie było to wystarczająco… więcej i tak pewnie nikt by nie korzystał… Żeby zaopatrzyć się w coś podobnego trzeba by wykupować pokój na godziny lub wykupić abonament na cały miesiąc np tutaj czy tutaj. Każda z tych opcji wyszłaby drożej niż 32$/m-c lub mniej więcej tyle samo.

No a co najważniejsze, żadna z tych opcji pojedynczo nie da takich możliwości zarobkowych jak cały system TWR PS.

Klientów TWRPS, mógłbym podzielić już w tym momencie na 3 grupy:

 • Ludzi z programów partnerskich takich jak ja, którzy muszą przekonać się do produktu (bo wiedzą co to jest hosting…) i do biznesu, ciężko to idzie, ale jak się ruszy to pełną parą 🙂
 • Ludzi działających w tradycyjnych marketingach sieciowych (mlm) – o czym już wspominałem tutaj. Ci z kolei do biznesu są z góry przekonani, ale nie do końca zdają sobie sprawę z potęgi list mailingowych, strony w internecie czy możliwości zamiany spotkań in-homes na spotkania w internecie w pokoju konferencyjnym. W każdym razie bardzo wdzięczny target do promocji TWRPS – sam pakiet usług jest dla nich jakby nie było praktycznie pełnym zestawem usług jakich potrzebują.
 • Ludzi którzy nie mają pojęcia o co chodzi ani w produkcie, ani w marketingu sieciowym, a chcą zarobić… to właśnie przez nich kasowałem wszystkie maile o TWRPS, i z góry Markowi powiedziałem przez telefon, że o tym nie chce o tym gadać…

Dlatego jeśli chcesz to promować, warto na samym początku obrać jedną z tych trzech grup za cel 🙂 Każda z nich nawet ta 3 niesie ze sobą spore możliwości zarobkowe w tym biznesie.

W razie jakiś pytań można skontaktować się z nami na skype : precelik (ja), godlewski.m (Marcin), olejniczak.marek (Marek) lub email mlm@krei.pl

Już dziś sprawdź co to jest ten pokój konferencyjny!

Działamy w większej grupie ff24.eu wraz z ludźmi ze zwykłych marketingów sieciowych. Dzięki czemu jesteśmy w stanie organizować konferencje, szkolenia, materiały promocyjne itd.

Najbliższe prezentacje dziś o 21:10 i w środę o tej samej porze, link do pokoju poniżej:
http://szkolenia.twrpowersystem.com/konferencja

This entry was posted on poniedziałek, 28 czerwca, 2010 at 6:10 am and is filed under Marketing Sieciowy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

11 komentarzy to “Nie jest tak źle z tymi produktami w TWRPS jak je opisują…”

 1. We freebot Piotrek wprowadził teraz opłaty ze wysyłane maile (na podstawie transferu – czyli ilości i długości). I już ten autoresponder darmowy nie jest 🙁

 2. Adam pisze:

  Napisz coś więcej o tym pokoju konferencyjnym. Czy może on działać we własnej domenie? Czy da się go zahasłować?

 3. […] Może jednak z tymi produktami w TWRPS nie jest tak źle? Tomek już to sprawdził. Ja też niedługo postaram się je przetestować. Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę // […]

 4. precelik pisze:

  Pokój konferencyjny jest narzędziem w Flashu, udostępnianym pod odpowiednim url, jeżeli chodzi o własna domenę to rozwiązanie widzę w iframe, czy też przekierowanie.

  Pokój zamawiamy publicznie dostępny lub na hasło.

 5. Sebastian pisze:

  Witam!
  piszę trochę nie w temacie, ale po ostatnim wpisie wiem że Tomek czyta wszystkie komentarze 🙂
  Właśnie zapisałem się za pomocą serwisu do pp złotych myśli, jednak jestem w temacie trochę zielony, czy jest gdzieś dostępna instrukcja jak technicznie “zainstalować” taki program na własnej stronie?
  Pozdrawiam

 6. precelik pisze:

  Sebastianie programu nie instalujesz, głównym narzędziem są tu linki partnerskie czyli linki z Twoim ID partnerskim. Można oczywiście pod linki podpiąć obrazki, np okładki ebooków.

 7. A czy da się opłacić abonament wcześniej niż po 2 tygodniach od rejestracji? Pytam w kontekście zamawiania pokoju konferencyjnego, bo z tego co wiem to mogą go zamówić tylko osoby, które już zapłaciły a nie każdy zainteresowany może chcieć czekać te 2 tygodnie na możliwość jego zamówienia.

 8. precelik pisze:

  Tak da się 🙂

 9. A jak to zrobić? Bo ani w panelu TWRPS ani w AlertPay nie widziałem takiej opcji 🙂

 10. […] sie z Polityka Prywatnosci *bym mial gdzie zagladac « Nie jest tak źle z tymi produktami w TWRPS jak je opisują… […]

 11. […] o to Tomka, który przekierował moje pytanie do Marka i dostałem odpowiedź. Jak widzisz nawet jeśli […]

Leave a Reply