Nie zapomnij o promocji kart kredytowych!

Ruszamy w świat! Albo i świat do nas przychodzi 🙂

Sam ostatnio musiałem Kartę kredytową sobie załatwić… tylko po to by móc puścić reklamę na FaceBooku, bo jakby nie było bez niej ni rusz…

Oglądając zagraniczne serwisy, widzę że niestety bez tej karty nic prawie nigdzie nie idzie zrobić, czy to YourNight, czy też AlertPay, którego używamy do płatności w w TWRPS, preferują używanie tej karty, której do tej pory nie miałem…

Jeśli wiec promujesz jeden z powyższych serwisów, warto napomknąć o tym, że przydałaby się także karta kredytowa, i popromować jakiś pp związanych z bankiem.

Nie znam sie dobrze na tych kartach, ani na innych bankowych sprawach, sam mam kartę w ramach konta w mbanku, które też możesz promować w ramach ichniejszego pp, generują od razu linka do strony o kartach.

PS: Mbank, ma rzecz jasna też swój pp, wiec warto polecić swoim partnerom, działa tu jeden niższy poziom.

This entry was posted on wtorek, 24 sierpnia, 2010 at 9:07 am and is filed under Wybieram program dochód. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

6 komentarzy to “Nie zapomnij o promocji kart kredytowych!”

 1. bre pisze:

  Jak juz jestesmy w temacie szukam opinii money2money vs pp bankiera moze ktos ma doswiadczenia i podzieli sie?

 2. Bremes pisze:

  Po co Ci karta kredytowa w AlertPay? Przecież tam przelewy między kontami robisz bez problemu, a do polskiego banku też można przelać pieniądze.

 3. precelik pisze:

  Przelew idzie kilka dni, a kartą masz natychmiast niemalże. (napisałem “preferują”, bo zapewne preferuja skoro dzieje sie to automatem)

 4. Krystyn Gozdalski pisze:

  Pracowałem w bankowości prawie 9 lat.Miałem kilka kart kredytowych.Aktualnie posiadam dwie karty tj. mBank oraz citi. Obie z czipem. Zdecydowanie polecam kartę ze złotą rybką oczywiście z mBanku.

 5. Tomek pisze:

  karty kredytowe w PP, toż to dla mnie szok

 6. lokaty pisze:

  mBnak posiada od niedawna w swojej ofercie przelew expresowy. Po wykonaniu przelewu kwota jest w ciągu 15 min na rachunku odbiorcy. Czasami się przydaje

Leave a Reply