Będzie na małą pizze na dzień :) – a to tylko 4% prowizji

841619_happy_pizza.jpgJuż kawałek ponad miesiąc minął odkąd zrobiłem stronkę o pizzy i niecałe 3 tygodnie odkąd powstała stronka o jedzeniu w warszawie.

Postanowiłem sobie, że będę na tych stronkach zarabiał tyle by wystarczyło na małą pizzę dziennie – wczoraj pierwszy raz do tego dobiłem. Tylko za wczoraj przyszło 16,68 zł z zamówień jedzenia – na małą pizzę wystarczy 🙂 Teraz pozostało tylko doprowadzić do tego by codziennie mniej więcej takiej kwoty dobić.

Swoją drogą… w programie partnerskim NetKelner dostępnym w Propartnerze dostajemy tylko 4% prowizji. Wydawałoby się niewiele, a jednak! Zbiera się kilka prowizji po kilka groszy, a z tego robi się większa kwota, cała tajemnica w tym, że zamówień jest dużo. Taki specyficzny towar – który jak się zobaczy trzeba zamówić. A jakby tego było mało, czasem trafi się też większa prowizja z jednego zamówienia (mi największa trafiła się 7,44 zł).

This entry was posted on sobota, 18 sierpnia, 2007 at 8:28 am and is filed under Inne, Wybieram program dochód. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

5 komentarzy to “Będzie na małą pizze na dzień :) – a to tylko 4% prowizji”

 1. Johny pisze:

  Już netkelner się promuje i pozycjonuje w wyszukiwarkach i niedługo będziesz miał, ale suchy chleb 😉

 2. precelik pisze:

  Lepszy ten suchy chleb niż nic 😛

 3. zosia.ch pisze:

  Troche jestem zdziwiona – ze mala pizza moze byc instrumentem marketingowo-motywujacym. Ale ktos mi kiedys powiedzial, ze ludzie zawsze beda jesc, a kobiety sie ubierac (chodzilo o temat na pewny business). Ale jesli dziala … 🙂

 4. Pio pisze:

  Gdzie Wy te wszystkie pomysły wygrzebujecie ? :)))))

 5. milioner132 pisze:

  Bardzo dobrze ambitnie i do przodu z małych chmur bedzie duży deszcz 🙂

Leave a Reply