Dotarła jakiś czas temu do mnie informacja o nowym projekcie – nowym chwilowo tajemniczym programie partnerskim z dziedziny e-commerce – Otwieramy (podobno w projekt zostało zainwestowane ponad 1 mln złotych).

Trzeba przyznać że oprawa graficzna nawet się prezentuje – trochę fajerwerków jest – czy jednak o te fajerwerki chodzi w zarabianiu w internecie? – Nie mnie oceniać 😛 w każdym razie te fajerwerki napewno pomogą w zbieraniu poleconych na drugi poziom, jak i przyszłych klientów.

Ile zarobimy?

Dzięki poleconym partnerom programu partnerskiego jak czytamy w regulaminie dostaniemy „10% marży od wygenerowanych zakupów” (zastanawiam się czy dobrze rozumiem to sformułowanie, ale jak dobrze, to nie jest to zbyt wiele).

Ponadto w jednym z pierwszych maili po zapisaniu się otrzymujemy informacje o prowizjach bezpośrednich od zakupów przez polecone osoby, jak dowiemy się z maila wysłanego do nas po rejestracji będzie to kwota w wysokości do 30% wartości zamówienia – tak więc całkiem nieźle 🙂

Co to będzie?

Biorąc pod uwagę to co można znaleźć tam w regulaminie – będzie to zapewne jeden wielki salonik prasowy z czasopismami, książkami w różnych formatach, (także audiobooki) 🙂 Zastanawia mnie czy nie jest to już trzecia z kolei odsłona programu partnerskiego NetPress.pl (pierwsza była z pomocą ProPartnera, druga samodzielnie… (zobacz na web.archive.org) no i teraz trzecia się otwiera. No ale to tylko moje przypuszczenia – powstałe po przeczytaniu Regulaminu akcji i poznaniu firmy odpowiedzialnej za całe zamieszanie 😉 )

PS: Ciekaw jestem czy ten PP zasłuży sobie na bycie w moim katalogu Programów partnerskich. W każdym razie fajny pomysł na rozpoczęcie programu partnerskiego – polecamy puste półki w sklepie, a wraz z nimi WIELKIE obietnice 🙂

O tym pp możesz także przeczytać u Arkadiusza, Marcina i Damiana