Persfazja – czyli Polska język trudna…

Wstałem dziś rano, by zaktualizować moją stronę o manipulacji. Szukając słów kluczowych w google wpisałem słowo perswazja. Wyskoczyło co poniżej:

persfazja.jpg
źródło: https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

Jak się okazało, często używanymi hasłami są zarówno perswazja, jak i persfazja.

Wykorzystam więc to co znalazłem pomyślałem.

Tak oto na szybko powstała stronka: persfazja.

Pisałem już w swoim ebooku o celowym wykorzystaniu błędów – literówek, to taka metoda na znajdywanie niszowych haseł w wyszukiwarkach. Do tej pory jednak używałem tego tylko jako dodatek do słów kluczowych. Tym razem jednak, ze względu na dosyć dużą liczbę wyników wyszukiwania postanowiłem potraktować to jako priorytet 🙂

Dodam jeszcze do kilku katalogów presell jakiś krótki opis tego czym jest persfazja, wraz z linkiem rzecz jasna i gotowe (nie trzeba wiele zachodu bo nie ma wiele konkurencji na to hasło).

PS: Założyłem na to kampanie w Złotych Myślach – Ciekaw jestem czy to zadziała 🙂

This entry was posted on czwartek, 2 sierpnia, 2007 at 10:01 am and is filed under Pozycjonowanie, Przykłady (case-studies). You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

5 komentarzy to “Persfazja – czyli Polska język trudna…”

  1. Zabijasz mnie swoimi pomysłami 😀 Hehe, taktyka zapewne przyniesie zyski, tylko jaki wpływ to będzie miało na społeczeństwo?

    Jeśli ludzie zaczną tworzyć takie strony to za jakiś czas normalne będzie, że Polacy coraz częściej będą pisać: skóteczna persfazja, połerejd – padłeś powfstań itd… 😀

  2. Kuririn pisze:

    Na identyczny pomysł wpadłem 2 dni temu! Znalazłem niszowe hasło z błędem, które nie ma w ogóle konkurencji i praktycznie jest tak samo często używane jak to bez błędu. Muszę to wykorzystać. 🙂 Mam nadzieje, że będzie skuteczne. Czytałem, też twoją książkę. Bardzo dobra!

  3. Dostęp do tego bloga powinien być płatny, a w ogóle to powinni tego zabronić :DDD Genialnie!

  4. Blog Tomka, nie dla idiotów 😛

  5. TPSA powinna dawać neostrade tylko tym osobnikom którzy przejdą proste dyktando 😉 Bo to co się dzieje to parodia. Jak ktoś w mailu do mnie potrafi napisać rze zamiast że 😉

Leave a Reply