Pierwsze zyski z SeoDopalacza :)

Na daną chwile pojedyncze prowizje mi się pojawiły z kilku stronek opartych na XML (niszowych z Krainy Herbaty) wcześniej zaindeksowanych przez google kilkoma linkami, a pozycjonowanych od ponad dwóch tygodni praktycznie tylko przy pomocy tego nowego narzędzia ). Rzecz jasna na niszowe proste hasła 🙂

Dobrze wiem, że to jeszcze nie czas by oceniać to narzędzie… no ale z drugiej strony – jak można coś dzięki temu narzędziu zarobić to jak dla mnie myślę warto skorzystać – czego chcieć więcej pozycjonuje się przecież po to by zarobić 🙂

Nie wiem tylko ile sielanka będzie trwać – no ale tego nikt nie wie. W każdym razie zabieram się do zrobienia kilku kolejnych niewielkich projektów, by coś zarobić póki to działa 🙂 Zwłaszcza, że nie wymaga to wielkiego wysiłku.

This entry was posted on wtorek, 19 sierpnia, 2008 at 7:20 pm and is filed under Pozycjonowanie. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

4 komentarze to “Pierwsze zyski z SeoDopalacza :)”

 1. Mikej pisze:

  Precel, jak to wygląda z perspektywy czasu? Minęło prawie 15 miesięcy. Projekt wypalił? Udało się coś ugrać z dopalaczem?

 2. Kuba pisze:

  A mógłbyś napisać jak Seo Dopalacz wpływa na utrzymywanie się strony w SERPach? Przecież jak tylko wyłączysz dopalanie, serwis powinien spaść do ‘naturalnej’ pozycji, czyli tej ustalonej dzięki linkom stałym.

 3. precelik pisze:

  Nie ma linków stałych w tym sensie w którym chcesz porównać jedno do drugiego… są mniej i bardziej długotrwałe. Te z dopalaczy, systemów wymiany linków itd jakby nie było racja znikają gdy przestajemy dopalać, ale gdy dalej dopalamy a strona na której były padnie punkty przechodzą i linkują z innej strony. Linki zaś popularnie zwane stałymi gdy znikną to znikną i nic nie ma wzamian.

  Poza tym wybicie czasem sensownej strony – dzięki linkom z systemów wymiany linków powoduje ze ludzi linkują do stron. Obserwuje to zwłaszcza przy sklepach internetowych (a zwłaszcza mojej konkurencji do http://brili.pl – wybijają się na SWLach, a potem zbierają linki naturalne z blogów od dziewczyn itd, które znalazły coś w googlach).

 4. xmen pisze:

  Chyba nie do końca system wypalił, firma która to robiła z tego co widziałem utopiła jeszcze jeden projekt, tak samo nowatorski jak seodopalacz. Nie znam niestety powodów, ale wielka szkoda, bo obydwa projekty były ciekawe i moim zdaniem miały świetną przyszłość.

Leave a Reply