Byłem w niedziele wieczór o 1 w nocy – w poniedziałek rano na webinarze YourNight…

Webinar był organizowany przez jednego z partnerów, zaprosił jednak nań założyciela portalu YourNight. Właściciel przedstawił jakie są jego plany i jak portal będzie wyglądał w przyszłości. Kładł przede wszystkim nacisk na funkcjonalności i na korzyści dla końcowego odbiorcy. Widziałem to już drugi i drugi raz utwierdziłem się w przekonaniu, że w tym portalu jest przyszłość! (być może za tydzień też będzie spotkanie, więc zapraszam).

Najbardziej mi się zaś spodobała dyskusja pod sam koniec spotkania… utwierdziła mnie jeszcze mocniej w tym, że warto to promować! Podczas gdy organizator spotkania na siłę widać próbował wszystkich zmusić do opłacenia konta, traktując to jako typowy system MLM (i żeby tu jak najwięcej zarobić), tak właściciel serwisu, z uśmiechem próbował jednak dalej pokazywać korzyści jakie ludzie, końcowi odbiorcy serwisu będą z niego mieli. Tłumacząc ze to nie jest MLM, a program partnerski (bo tak w zasadzie jest, nawet mając darmowe konto – nie opłacając można zarabiać!) Opłacenie konta zmienia tylko tyle, że umożliwia zarabianie z niższych poziomów.

I to mi się podoba! Bo wiem w jakim kierunku będzie się serwis rozwijał.

Swoją drogą, na dany moment jest to chyba najprostszy pp jaki znam… wiem ze na daną chwile raczej tam się nie zarobi wiele, ale już warto promować! Tą nową wizje portali społecznościowych!