Pokłóciły się chłopaki na Webinarze :P – najprostszy pp

Byłem w niedziele wieczór o 1 w nocy – w poniedziałek rano na webinarze YourNight

Webinar był organizowany przez jednego z partnerów, zaprosił jednak nań założyciela portalu YourNight. Właściciel przedstawił jakie są jego plany i jak portal będzie wyglądał w przyszłości. Kładł przede wszystkim nacisk na funkcjonalności i na korzyści dla końcowego odbiorcy. Widziałem to już drugi i drugi raz utwierdziłem się w przekonaniu, że w tym portalu jest przyszłość! (być może za tydzień też będzie spotkanie, więc zapraszam).

Najbardziej mi się zaś spodobała dyskusja pod sam koniec spotkania… utwierdziła mnie jeszcze mocniej w tym, że warto to promować! Podczas gdy organizator spotkania na siłę widać próbował wszystkich zmusić do opłacenia konta, traktując to jako typowy system MLM (i żeby tu jak najwięcej zarobić), tak właściciel serwisu, z uśmiechem próbował jednak dalej pokazywać korzyści jakie ludzie, końcowi odbiorcy serwisu będą z niego mieli. Tłumacząc ze to nie jest MLM, a program partnerski (bo tak w zasadzie jest, nawet mając darmowe konto – nie opłacając można zarabiać!) Opłacenie konta zmienia tylko tyle, że umożliwia zarabianie z niższych poziomów.

I to mi się podoba! Bo wiem w jakim kierunku będzie się serwis rozwijał.

Swoją drogą, na dany moment jest to chyba najprostszy pp jaki znam… wiem ze na daną chwile raczej tam się nie zarobi wiele, ale już warto promować! Tą nową wizje portali społecznościowych!

This entry was posted on wtorek, 24 sierpnia, 2010 at 10:08 am and is filed under Inne. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

5 komentarzy to “Pokłóciły się chłopaki na Webinarze :P – najprostszy pp”

 1. Szkoda, że straciłem tą dyskusję.

  Jest to oczywiście program partnerski, jednak korzyści z niego będą raczej czerpać osoby, które będą miały poleconych ludzi zza granicy. Widziałem, że w ofercie znajdą się np. takie sklepy jak BestBuy czy Target, a są to sklepy amerykańskie.

  Polacy chyba najwięcej mogą zarobić właśnie dzięki sieci marketingowej (MLM), do której YourNight także można zaliczyć.

 2. precelik pisze:

  No to są narazie propozycje tych sklepów, ja tam jednak myślę że będzie się portal rozwijał i na ekspansje. Jak pytałem o języki tydzień temu, to odpowiedzieli, ze nie bedzie. A w tym tygodniu już widziałem informacje, że mają zamiar wprowadzić. W moencie rejestrowania pojawił sie napis: “YN will soon be available in multiple languages!”

 3. Tym lepiej dla nas 🙂 Liczę, że portal rozwinie się na wzór FB i będzie oferował wiele ciekawych opcji.

 4. Najciekawsze jest to, że mówienie o korzyściach znacznie lepiej sprzedaje niż natarczywa sprzedaż w stylu MLM 🙂

  Brawa dla właściciela!

 5. precelik pisze:

  Michale też mi się tak zdaje.. dlatego cieszę się że będzie to w ta stronę rozwiajane 🙂 Nie wiem jak rynek amerykański mlmów wyglada, u nas troche inna kultura i obyczaje.

Leave a Reply