Pomysł Lecha – promocja programów partnerskich bez strony www

Nie wiem czy komuś umknęło, ale w konkursie Mikołajkowym ZM Lech podsunął prosty sposób na promowanie ZM… który pozwolę sobie podlinkować tutaj – sądząc po komentarzach chyba mało osób poważnie ten sposób potraktowało.

Dla Ciekawskich czy ten sposób działa radze poszukać Lecha w statystykach ZM i wyguglować co robi, by być tak wysoko 🙂 Coś dla ineternetowych detektywów, ale warto 😛

Technikę tą rzecz jasna można w zasadzie stosować w każdym produkcie, objętym pp – byle tylko zgodnie z polityką owych serwisów, więc nie zwyczajnie spamować, ale przede wszystkim pomóc, i rzetelnie coś zaproponować. Inaczej można się kłopotów nabawić, a jak nie kłopotów to admin tak czy inaczej szybko wiadomość usunie i cały wysiłek byłby bez sensu.

Weźmy np program partnerski symulator jazdy dostępny w propartnerze. Postępując zgodnie z instrukcją Lecha wystarczy poszukać miejsc, gdzie ludzie szukają pomocy w nauce jazdy samochodem, albo tez narzekają na problemy z prawem jazdy. I zastosować te kilka zaproponowanych przez kroków.

A jeśli chodzi o wkład własny by to miało sens, proponuję się przyłożyć, i zamiast:

polecam ci http://symulatorjazdy.net/?a=000010

Trochę sie wysilić ruszyć szare komórki, przypomnieć sobie jakąś historyjkę i stworzyć coś więcej np.

No wiem w czym problem, sam zdawałem 8 razy na prawo jazdy. Radzę Ci o ile to możliwe w twojej szkole jazdy pojeździć z różnymi instruktorami, każdy z nich ma inną “wizję jazdy”. Wiem ze to może namącić w głowie, ale nie wiesz jaką wizje jazdy będzie miał egzaminator. Mi w każdym razie w szkole to zaproponowano jak się uczyłem. Bardzo pomogło, kazdy instruktor zwraca na zupełnie co innego uwagę.

Jeden pilnował by nie wchodzić ostro w zakręty, drugi co chwila pytał czy ktoś jedzie koło mnie, i czy ktoś jedzie za mną – stwarzając tym samym odruch kontrolowania lusterek. itd.

Polecam też spróbować oprogramowania (jak ja zdawałem można było pomarzyć o czymś takim), które pozwolę sobie zareklamować, chodzi o symulator jazdy samochodem. Przypomina trochę grę komputerową, ale powinno pomóc w nauce prawidłowych nawyków kierowcy. Dzięki czemu część nauki będzie juz za tobą i w czasie z instruktorem jazdy (która do tanich nie należy) będziesz mógł się skupić na tym co rzeczywiście ważne.
http://symulatorjazdy.net/?a=000010

Postaw się w roli admina, czy usunąłbyś taki post na forum?

This entry was posted on poniedziałek, 1 lutego, 2010 at 5:39 pm and is filed under Przykłady (case-studies). You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

7 komentarzy to “Pomysł Lecha – promocja programów partnerskich bez strony www”

 1. Adam pisze:

  Witaj Tomku, niestety ten link do strony Leszka nie działa 🙁 Możesz podać poprawny.

 2. precelik pisze:

  No coś się Lechowi w bazie popsuło, w kazdym razie pomysł jest dostepny w google

 3. Woristin pisze:

  Ciekawy pomysł – szczerze mówiąc miałem niedawno podobny, jednak, że tak to ujmę, na mniejszą skalę ; )

 4. Pio pisze:

  Dla mnie to trochę jakby “ściemnij żeby wciśnąć” zbyt wiele razy już padłem ofiarą tego typu osobistego podejścia do tematu

 5. Woristin pisze:

  Ja również, choć wydaje mi się jednak, że promocja tego typu na zasadzie delikatnej sugestii nie jest zła.

 6. MaciejR pisze:

  Właśnie najgorzej w ten sposób działać. Wcisnąć coś i ktoś ma i tak pretensje do nas i drugi raz tego błędu nie popełni. Według mnie złe podejście 🙂

 7. team pisze:

  A jakbyście wypromowali taki temat?

  Nowy system reklamowy http://www.AdFreeStyle.pl
  Polecony z 1 poziomu 10% dożywotnio z jego zysku (nawet 1.000 zł miesięcznie lub więcej z jednego poleconego).
  Polecony z 2 poziomu 2% dożywotnio z jego zysku.
  Cookie – 6 miesięcy
  Nagrody dla 3 najlepiej polecających.
  Teraz za dodanie strony, na której będą wyświetlane reklamy, dożywotnio 2% więcej w przyszłych zyskach.

Leave a Reply