Nie wiem czy komuś umknęło, ale w konkursie Mikołajkowym ZM Lech podsunął prosty sposób na promowanie ZM… który pozwolę sobie podlinkować tutaj – sądząc po komentarzach chyba mało osób poważnie ten sposób potraktowało.

Dla Ciekawskich czy ten sposób działa radze poszukać Lecha w statystykach ZM i wyguglować co robi, by być tak wysoko 🙂 Coś dla ineternetowych detektywów, ale warto 😛

Technikę tą rzecz jasna można w zasadzie stosować w każdym produkcie, objętym pp – byle tylko zgodnie z polityką owych serwisów, więc nie zwyczajnie spamować, ale przede wszystkim pomóc, i rzetelnie coś zaproponować. Inaczej można się kłopotów nabawić, a jak nie kłopotów to admin tak czy inaczej szybko wiadomość usunie i cały wysiłek byłby bez sensu.

Weźmy np program partnerski symulator jazdy dostępny w propartnerze. Postępując zgodnie z instrukcją Lecha wystarczy poszukać miejsc, gdzie ludzie szukają pomocy w nauce jazdy samochodem, albo tez narzekają na problemy z prawem jazdy. I zastosować te kilka zaproponowanych przez kroków.

A jeśli chodzi o wkład własny by to miało sens, proponuję się przyłożyć, i zamiast:

polecam ci http://symulatorjazdy.net/?a=000010

Trochę sie wysilić ruszyć szare komórki, przypomnieć sobie jakąś historyjkę i stworzyć coś więcej np.

No wiem w czym problem, sam zdawałem 8 razy na prawo jazdy. Radzę Ci o ile to możliwe w twojej szkole jazdy pojeździć z różnymi instruktorami, każdy z nich ma inną „wizję jazdy”. Wiem ze to może namącić w głowie, ale nie wiesz jaką wizje jazdy będzie miał egzaminator. Mi w każdym razie w szkole to zaproponowano jak się uczyłem. Bardzo pomogło, kazdy instruktor zwraca na zupełnie co innego uwagę.

Jeden pilnował by nie wchodzić ostro w zakręty, drugi co chwila pytał czy ktoś jedzie koło mnie, i czy ktoś jedzie za mną – stwarzając tym samym odruch kontrolowania lusterek. itd.

Polecam też spróbować oprogramowania (jak ja zdawałem można było pomarzyć o czymś takim), które pozwolę sobie zareklamować, chodzi o symulator jazdy samochodem. Przypomina trochę grę komputerową, ale powinno pomóc w nauce prawidłowych nawyków kierowcy. Dzięki czemu część nauki będzie juz za tobą i w czasie z instruktorem jazdy (która do tanich nie należy) będziesz mógł się skupić na tym co rzeczywiście ważne.
http://symulatorjazdy.net/?a=000010

Postaw się w roli admina, czy usunąłbyś taki post na forum?