Praktycznie szkolenie z pp – nie mogę sie doczekać :)


Jak zapewne niektórzy już wiedzą Lech Baczyński organizuje szkolenie z programów partnerskich. Długo nic się nie działo w Polsce w tym temacie, tymczasem Lech się zdecydował zdradzić kilka faktów i cennych porad dotyczących działania w programach partnerskich. Dzięki którym udaje mu się zarabiać całkiem fajne pieniądze 🙂

W końcu jakiś zjazd pasjonatów internetu i PP 😉 No i sporo praktycznej wiedzy 🙂 Naprawdę polecam i radze się zapisać zanim miejsc zabraknie. Lecha Baczyńskiego poznałem kilka lat temu… od tamtego czasu tylko i wyłącznie obserwuje jego sukcesy w programach partnerskich 🙂

Dobrze pamiętam, jak Lech zapytał na forum ZM (juz nie istniejacym), czy można zmienić końcówkę partnerską 🙂 Po kilku latach gdy coś zobaczyłem dowiedziałem się co tak naprawdę kombinował 😛 Zapewne nie zapomni o tym wspomnieć jna szkoleniu 🙂 A ja aż nie mogę się doczekać kiedy zdradzi nam resztę swoich swoich genialnych pomysłów!!

This entry was posted on wtorek, 21 września, 2010 at 2:51 pm and is filed under Inne. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Praktycznie szkolenie z pp – nie mogę sie doczekać :)”

  1. Robert pisze:

    Niestety z przyczyn logistycznych nie jestem w stanie uczestniczyć w tym szkoleniu a chętnie bym się zapoznał z tym co ma Lech do powiedzenia. Może udało by Ci się namówić Lecha do jakiegoś nagrania lub streszczenia swojego wykładu w formie oczywiście odpłatnej?

Leave a Reply