Dzisiaj gościnnie prezentacja nowego programu partnerskiego, AVENHANSEN.

Na rynku programów partnerskich pojawiła się niedawno unikalna propozycja firmy szkoleniowej AVENHANSEN. Skonstruowany przez tę firmę Program Partnerski jak każdy inny daje możliwość otrzymywania pasywnego dochodu wynikającego z pośrednictwa w sprzedaży produktów firmy, posiada jednak szereg cech, dzięki którym staje się szczególnie atrakcyjny.

Wymienię najważniejsze:

  • wysoka prowizja (aż 20 % wartości faktury wystawionej dla klienta),
  • długi okres ważności pliku cookie (6 miesięcy),
  • bezpłatne uczestnictwo w programie.

Rzucającą się w oczy zaletą Programu Partnerskiego AVENHANSEN dotyczącego pośrednictwa w sprzedaży szkoleń jest przede wszystkim wysokość prowizji. Partner otrzymuje aż 20 % wysokości faktury wystawionej dla klienta. Prowizja, która zostanie wypłacona w przypadku jednego sprzedanego szkolenia, zazwyczaj będzie się kształtować na poziomie 136 – 396 zł. Trzeba przyznać, że są to niezwykle korzystne warunki, ale firma AVENHANSEN idzie jeszcze dalej w swojej ofercie. Wysokość prowizji uzależniona jest bowiem od liczby osób, dla których klient wykupił szkolenie. Gdy polecony Klient kupuje szkolenia dla 2-3 osób kwota bazowa ulega 2-3 krotnemu przemnożeniu. Oznacza to, że im większa grupa zostanie skierowana na szkolenie firmy AVENHANSEN, tym wyższe będą dochody uzyskane przez Partnera.

Kolejnym plusem programu partnerskiego firmy AVENHANSEN jest długi okres ważności pliku cookie. Aż przez 6 miesięcy Partner otrzymuje prowizje ze sprzedaży szkoleń zamówionych przez przypisanego do siebie klienta.

Warto jeszcze podkreślić, że Partner uczestniczy w programie bezpłatnie, tak więc czerpie wyłącznie zyski ze sprzedaży szkoleń za swoim pośrednictwem, nie narażając się na żadne koszty, nie przejmując się obsługą klienta i nie będąc zmuszonym do papierkowej pracy.
Regulamin oraz dodatkowe informacje są dostępne pod tym adresem.