Taki ciekawy program partnerski ostatnio znalazłem 🙂 Mianowicie PP dla serwisu AukcjeKredytowe.pl (osobny panel klienta osobny partnera).

W programie tym polecamy dość nietypowy serwis aukcyjny. Na aukcjach wystawione są kredyty klientów, a w licytacji biorą udział instytucje finansowe. Tak więc jak się można domyślić, klient ma szanse uzyskać naprawdę dobre warunki kredytu.

W programie tym cookies działa 30 dni, ale trzeba pamiętać, że jest to tylko czas na zarejestrowanie się użytkownika. Nie zaś na wystawienie aukcji. Mają tu coś jak wieczna prowizje, a więc prowizje od zarejestrowanych wcześniej użytkowników.

Co to samej wartości wynagrodzeń, przyznam że ciężko to porównać, do innych finansowych pp. Raz jest tyle samo, raz mniej, a raz więcej, innym razem zaś w procentach, lub też w ustalonej kwocie – w zależności od instytucji finansowej. Tak wiec ciężko się na ten temat wypowiedzieć 🙂

W przypadku tego programu partnerskiego liczę na co innego, na większą skuteczność niż w innych pp 🙂 A więc większej ilości klientów, którzy otrzymają swoje kredyty. No i rzecz jasna po cichu liczę też na trochę pasywnego dochodu, od zarejestrowanych powracających klientów, co prawda kredytów nie bierze się zbyt często, ale kto tam ich wie 🙂

No zobaczymy co z tego wyjdzie.

PS: PP ma drugi poziom, otrzymujemy 5% od przychodów uzyskanych przez partnerów.