artykuly do przedrukuPrzeglądam sobie internet… – szukam stron na których przedrukowali jakieś moje artykuły. Chcę pokazać, ze to co napisałem w artykule Koszt kampanii reklamowej 0 zł – artykuły do przedruku? naprawdę działa.

Biorę przykładowo pod rozwagę artykuł Jak wykreować z każdego produktu niszę w internecie?, poza rzecz jasna artykularnią, artelis i serwisem eioba, znalazłem go na kilkunastu innych stronach, wraz z linkami do mojej strony w stopce artykułu.

Kilka ciekawszych stron gdzie znalazłem mój artykuł:
linkpraca.pl
laboratoriumsztuki.pl
aktywa.biz
biznesmarketing.pl
www.ecommerce24.pl
e-biznes-partnerski.pl
itd…

Zauważ, ze wszystkie strony są tematycznie powiązane z moją, a co z tym idzie link w stopce jest na stronie powiązanej tematycznie, co ma znacznie większe znaczenie, niż ze stron nie tematycznych.Dla kogo to?
Metodę z artykułami do przedruku przede wszystkim polecam osobom prowadzącym swój własny tematyczny serwis. Jest to jedna z metod reklamowania się u konkurencji – jak widać skuteczna!

Jak na artykułach pośrednio dorobić?
O tym jak na artykułach można zarobić bezpośrednio już pisałem tutaj „Popełniłem artykuł”. Oprócz jednak takiego zarobku, możesz wykorzystać inną metodę – która przy okazji jeszcze bardziej zachęca do tego, by ludzie przedrukowali twój artykuł.

Na swojej stronie w dziale przedruk artykułów, umieściłem informacje – dotycząca umieszczonych tam artykułów:

Zarabiaj na przedruku możesz w tekstach linki do ZłotychMyśli i do CnebPoints pozamieniać na swoje linki partnerskie (oczywiscie tylko w tych których takowe są), pamiętaj jednak o pozostawieniu pozostałych linków nie zmienionych.

Oznacza to tyle, że zachęcam ludzi na zapis do programu partnerskiego na mój niższy poziom, jeśli jeszcze nie są zapisani :).

Dodatkowym plusem jest to, że jeszcze bardziej to czasem motywuje do przedruku artykułów – choć przyznam, że nie każdy korzysta z podmiany linków 🙂 ale to inna sprawa – widać artykuł jest czasem dobry.