A może tak targetować stopkę… :)

Jest taki mały działający sposób na zarabianie pieniędzy przez internet (o którym wiele osób zapomina – dlatego warto przypomnieć) na programach partnerskich, ot i on:

1. Wybieramy interesującą nas książkę
np. http://dieta-fizjologiczna.zlotemysli.pl/

2. Dostawiamy do niej link partnerski, w moim przypadku:
http://dieta-fizjologiczna.zlotemysli.pl/biznesl.php

3. Skracamy na przykład na stronie www.skocz.pl
wyszło coś takiego:
http://skocz.pl/schudlem

4. Ustawiamy stopkę w mailach:

PS: zobacz dlaczego schudłem http://skocz.pl/schudlem

5. Żyjemy tak jak dawniej żyliśmy, dyskutując od czasu do czasu mailiowo z grubaskami (tymi którzy ie wiedzą rzecz jasna co to fitness). Choć nie koniecznie na temat ichniejszych brzuszków. W przypadku pań to inaczej zadziała nie koniecznie musi być gruba, wystarczy że uważa że jest za gruba.

6. dostajemy od czasu do czasu maila a w temacie:
Tomku, gratuluję – kolejna prowizja!

Osobiście stosowałem do dziś dnia jedną standardową stopkę do wszystkich maili reklamującą jednego ebooka (czasem ją tylko zmieniałem)… całkiem miło się sprawowała. Dziś jednak wpadłem na pomysł by bardziej targetować tą formę reklamy, przecież do różnych ludzi piszę…

Nie tylko do ludzi zainteresowanych tym danym konkretnym tematem. Stworzyłem sobie tym samym mały plik z różnymi hasłami do wstawienia w PS, zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

This entry was posted on środa, 11 lipca, 2007 at 8:28 am and is filed under Przykłady (case-studies). You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

2 komentarze to “A może tak targetować stopkę… :)”

  1. a ja zmienam i to dosc czesto 🙂 Na stronach stosuje domowej produkcji rotatora banerów itp.

  2. Pio pisze:

    Kolejny z przykładów zaintryguj a zyskasz

Leave a Reply