Te dwa kawałki…

Te 2000 zł o których pisze Aneta Styńska (w najnowszym mailingu do partnerów), to nie przypadek 🙂 Na początku stycznia dostałem małego kopa do zwiększenia zarobków w Złotych Myślach. Pisałem o tym na blogu, ktoś na kilka dni zrzucił mnie na drugie miejsce… postanowiłem więc odrobinę bardziej się postarać. W końcu jakaś motywacja do mnie przyszła… Trochę pomyślałem i kilka rzeczy na swoich stronach na szybko poprawiłem:

 • Dodałem do starych stron kilka nowych fraz do pozycjonowania (pomógł mi pewien system linkowania, w którym się ostatnio zarejestrowałem).
 • Przetestowałem inne miejsca ustawienia reklam. Coś gdzieś dodałem coś gdzieś ująłem.
 • No i zdaje sie jedną nową stronkę pod ZM dorobiłem…

To by było na tyle, by z tysiaca przeskoczyć na dwa… nie licząc rzecz jasna innych pobocznych czynników, o których nie mam zielonego pojęcia.

PS: I pamiętaj, jest taka mała zasada, dosyć prosta:
– zarobiłeś 50 zł? – potrafisz zarobić i 100 zł.
– zarobiłeś 100 zł? – potrafisz zarobić i 200 zł.
– zarobiłeś 200 zł? – potrafisz zarobić i 400 zł.
– zarobiłeś 400 zł? – potrafisz zarobić i 800 zł.
– zarobiłeś 800 zł? – potrafisz zarobić i 1600 zł.
– itd.
Wystarczy się jej trzymać – no i zarabiać 🙂

Być może w innym zajęciu ta zasada nie miałaby większego sensu, ale jak chodzi o programy partnerskie, to coś w niej jest 🙂

This entry was posted on czwartek, 28 lutego, 2008 at 4:47 pm and is filed under Motywacja. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

10 komentarzy to “Te dwa kawałki…”

 1. Stwor pisze:

  Motywujący artykuł !

 2. Kuririn pisze:

  Zawsze, można coś poprawić. 😉 A co za tym idzie, więcej zarobić. Trzeba sobie wyrobić nawyk ciągłego parcia do przodu, a da super efekty.

 3. ledo pisze:

  z tą zasada się zgodzę, chociaż wszystko zależy przecież od włożonej pracy, po za zarabianie w programach partnerskich ma to do siebie, że z każdym miesiącem jest co raz lepiej

 4. Adas pisze:

  No ta zasada raczej służy motywacji 🙂 Jako ze jest logiczna, łatwo ja zaakceptować, a tym samym jest motyująca 🙂

 5. Conrados pisze:

  Można się domyślić, że szybko ktoś zacznie deptać Ci po piętach a wtedy… motywacja do podwojenia dochodu, z 2000 do 4000 zł 🙂 ? Zresztą w ogóle aktywni partnerzy w zm zarabiają coraz więcej. Myślę, że składa się na to kilka czynników, z których główne to ciągle powiększająca się oferta zm i procentujące doświadczenie partnerów.

 6. Arkadiusz pisze:

  No motywacja w PP to rzecz najważniejsza. Kiedyś motywacją była dla mnie pierwsza 10 , potem 5 , teraz jak w niej jestem mierze w pierwszą 3 , no a później Tomku pozostaje Cię zdetronizować 🙂

 7. precelik pisze:

  Czekam z niecierpliwością 🙂 W końcu mi dadzą troche spokoju…

  Ostatnio na 3 konferencje mnie wyciągnąć próbowali 😛

 8. prak pisze:

  Tomus duzo masz poleconych oraz ministronek?

 9. precelik pisze:

  Za cały luty:
  W tym, prowizje z drugiego poziomu: 51,83 zł

  Nie liczyłbym na drugi poziom zbyt wiele.

  Ministronek nie liczyłem, ale to z nimi róznie bywa – nie zawsze ministrona jest “trafiona”. Nie zawsze google odpowiednio zaskoczy itd.

  A no i żeby nie było, jak nie tylko i wyłacznie na ministronkach zarabiam. Mam jeszcze kilka innych stronek zobacz menu boczne.

 10. Myślę, że duże znaczenie ma też staż w PP i ilość zapisanych pod Tobą nie tyle partnerów, co KLIENTÓW. Ja prawie nie mam ministron, bardzo rzadko kieruję na strony ZM w mailingach, a i tak dochód jest i ciągle rośnie.

  Naszym zadaniem jest dostarczyć ludzi wydawnictwu – reszta powinna się dziać pod wpływem mailingów ZM (takie jest moje skromne zdanie). O wiele łatwiej jest zachęcić kogoś do posłuchania fragmentu audiobooka, czy też pobrania darmowego fragmentu ebooka niż do kupienia czegoś od razu.

Leave a Reply