O co chodzi w tym TWR Power System?

Bawię się internetem od kilku dobrych lat, udało mi się go wypracować kilka źródeł pasywnego czy też przybliżonego do takiego dochodu, dochodu, który jest w miarę stały i którym nie trzeba się wiele zajmować. Nie mówię tu o wielkich sumach, ale po pewnym czasie zarabianie kilku tysięcy miesięcznie – niezależnie od tego czy był miesiąc przepracowany czy przeleżany jest do zrobienia.

Trzeba coprawda później coś czasem od nowa nakręcać, ale da się 🙂

Najbardziej pasywnym dochodem jaki udaje mi się non-stop pozyskiwać są niższe poziomy programów partnerskich. Mam z różnych takowych polskich programów od 300-500 zł/m-c (najwięcej obecnie z drugiego poziomu zpp).

Może niewiele, ale jest to czysty pasywny DOCHÓD miesiąc w miesiąc, czy leże czy śpię, nieważne… Pracowałem na to ja i moje pasywnie działające strony w internecie dobre kilka lat….

Wszystko by było fajnie… byłbym z tego całkiem pasywnego zarobku zadowolony, gdyby pewnego dnia nie zadzwonił do mnie Marek Olejniczak.


Przedstawił mi swoją sytuację… zapisał się dwa miesiące temu do pewnego programu partnerskiego powiązanego z siecią konsumencką. I mówi do mnie, że działając w internecie po tych dwóch miesiącach zarabia powyżej 200, dochodząc do 233 dolarów na drugi miesiąc(co przy dzisiejszym kursie wynosi 3,3 min 768 zł) – pokazał mi nawet kwitki, a kwota jakby nie było będzie się zwiększała – do pewnego momentu o ile będzie dalej aktywnie działał. Aż w końcu dochód stanie się coraz bardziej pasywny…

Tymczasem Ja kilka lat temu wziąłem się za promowanie namiastki MLM w CnebPoints… które po pierwsze nie za dobrze działało, pod drugie zostało ostatnio zlikwidowane… I nawet nikt mi słowa ’dziękuje’ nie powiedział za jego promowanie i nabicie dosyć sporej liczby partnerów.

Ambicja mnie wzięła 🙂 Tak sobie przeliczyłem gdybym te kilka lat temu kiedy zacząłem budować mój pierwszy pasywny dochód wziął się za coś takiego jak TWRPS…

Tutaj w Team Work Solution Power System nie trzeba zebrać 1000 partnerów, wystarczy 510 🙂 – by zarabiać 2300$ miesięcznie. Minęły niecałe dwa tygodnie od czasu zarejestrowania, a Ja mam ich już prawie 200. Mimo że jeszcze dobrze promocji nie rozkręciłem.

Różni się to trochę od standardowego pp tu trzeba wykupić produkty – podobnie jak w sieci konsumenckiej (mlm), ale tu z kolei nie ma żadnych starterów itd. Zamiast starterów jest 14 dni testowanie za darmo dla każdego.. Opis produktów znajduje się tutaj. Wbrew pozorom ludzie z nich korzystają juz uczestniczyłem w kilku konferencjach a i hosting z nielimitowanym transferem się przyda :), autorespondery są niestety po angielsku, ale mam nadzieje i tu coś zaradzą (bo w ciągu kilku ostatnich dni – tygodni wiele już zostało przetłumaczone na nasz język).

Jak dobrze pójdzie to w ciąg u kilku miesięcy postaram się uruchomić jakieś co miesięczne spotkania o tym jak działać w programach partnerskich na pokoju konferencyjnym – jednym z produktów dostępnych w ramach TWR PS.

Jeśli więc chcesz dołączyć do mojej drużyny, zapraszam. Z góry jednak mówię za darmo nic nie dostaniesz… a maruderów nie przyjmuję 🙂

Aha, chciałbym byś wiedział, niektórzy rejestrują w swojej strukturze według jednego ze schematów po kilka kont… ja zarejestrowałem na górze tylko jedno swoje (i bedzie to jedyne moje konto jakiego link będę promował), bo wiem że im nas więcej różnorodnych w drużynie tym lepiej sobie poradzimy. Im mniej sztucznych pasywnych kont tym lepiej dla wszystkich. Zamiast trzech swoich kont jak na początku z Markiem rozmawiałem zreflektowałem swoje siły na zamiary i zaprosiłem Marcina Godlewskiego i mojego brata który choć na ebiznesie się nie zna to ładnie umie ręcznie katalogować – więc swoją prace wykona.

W każdym razie jeśli jesteś zdecydowany, aby się prawidłowo zarejestrować na 14 dniowy całkowicie darmowy okres testowy w TWR Power System zapraszam. Rejestracja jest trochę skomplikowana, należy przy rejestracji przejść przez rejestracje konta w AlertPay i zrobić przelew na 00.00$ (nic nie kosztujący)

Instrukcje możesz pobrać tutaj.

Zapraszam także na specjalnie przygotowana moją stronę i kurs.