TWR Power System – wchodzę w to

O co chodzi w tym TWR Power System?

Bawię się internetem od kilku dobrych lat, udało mi się go wypracować kilka źródeł pasywnego czy też przybliżonego do takiego dochodu, dochodu, który jest w miarę stały i którym nie trzeba się wiele zajmować. Nie mówię tu o wielkich sumach, ale po pewnym czasie zarabianie kilku tysięcy miesięcznie – niezależnie od tego czy był miesiąc przepracowany czy przeleżany jest do zrobienia.

Trzeba coprawda później coś czasem od nowa nakręcać, ale da się 🙂

Najbardziej pasywnym dochodem jaki udaje mi się non-stop pozyskiwać są niższe poziomy programów partnerskich. Mam z różnych takowych polskich programów od 300-500 zł/m-c (najwięcej obecnie z drugiego poziomu zpp).

Może niewiele, ale jest to czysty pasywny DOCHÓD miesiąc w miesiąc, czy leże czy śpię, nieważne… Pracowałem na to ja i moje pasywnie działające strony w internecie dobre kilka lat….

Wszystko by było fajnie… byłbym z tego całkiem pasywnego zarobku zadowolony, gdyby pewnego dnia nie zadzwonił do mnie Marek Olejniczak.


Przedstawił mi swoją sytuację… zapisał się dwa miesiące temu do pewnego programu partnerskiego powiązanego z siecią konsumencką. I mówi do mnie, że działając w internecie po tych dwóch miesiącach zarabia powyżej 200, dochodząc do 233 dolarów na drugi miesiąc(co przy dzisiejszym kursie wynosi 3,3 min 768 zł) – pokazał mi nawet kwitki, a kwota jakby nie było będzie się zwiększała – do pewnego momentu o ile będzie dalej aktywnie działał. Aż w końcu dochód stanie się coraz bardziej pasywny…

Tymczasem Ja kilka lat temu wziąłem się za promowanie namiastki MLM w CnebPoints… które po pierwsze nie za dobrze działało, pod drugie zostało ostatnio zlikwidowane… I nawet nikt mi słowa ‘dziękuje’ nie powiedział za jego promowanie i nabicie dosyć sporej liczby partnerów.

Ambicja mnie wzięła 🙂 Tak sobie przeliczyłem gdybym te kilka lat temu kiedy zacząłem budować mój pierwszy pasywny dochód wziął się za coś takiego jak TWRPS…

Tutaj w Team Work Solution Power System nie trzeba zebrać 1000 partnerów, wystarczy 510 🙂 – by zarabiać 2300$ miesięcznie. Minęły niecałe dwa tygodnie od czasu zarejestrowania, a Ja mam ich już prawie 200. Mimo że jeszcze dobrze promocji nie rozkręciłem.

Różni się to trochę od standardowego pp tu trzeba wykupić produkty – podobnie jak w sieci konsumenckiej (mlm), ale tu z kolei nie ma żadnych starterów itd. Zamiast starterów jest 14 dni testowanie za darmo dla każdego.. Opis produktów znajduje się tutaj. Wbrew pozorom ludzie z nich korzystają juz uczestniczyłem w kilku konferencjach a i hosting z nielimitowanym transferem się przyda :), autorespondery są niestety po angielsku, ale mam nadzieje i tu coś zaradzą (bo w ciągu kilku ostatnich dni – tygodni wiele już zostało przetłumaczone na nasz język).

Jak dobrze pójdzie to w ciąg u kilku miesięcy postaram się uruchomić jakieś co miesięczne spotkania o tym jak działać w programach partnerskich na pokoju konferencyjnym – jednym z produktów dostępnych w ramach TWR PS.

Jeśli więc chcesz dołączyć do mojej drużyny, zapraszam. Z góry jednak mówię za darmo nic nie dostaniesz… a maruderów nie przyjmuję 🙂

Aha, chciałbym byś wiedział, niektórzy rejestrują w swojej strukturze według jednego ze schematów po kilka kont… ja zarejestrowałem na górze tylko jedno swoje (i bedzie to jedyne moje konto jakiego link będę promował), bo wiem że im nas więcej różnorodnych w drużynie tym lepiej sobie poradzimy. Im mniej sztucznych pasywnych kont tym lepiej dla wszystkich. Zamiast trzech swoich kont jak na początku z Markiem rozmawiałem zreflektowałem swoje siły na zamiary i zaprosiłem Marcina Godlewskiego i mojego brata który choć na ebiznesie się nie zna to ładnie umie ręcznie katalogować – więc swoją prace wykona.

W każdym razie jeśli jesteś zdecydowany, aby się prawidłowo zarejestrować na 14 dniowy całkowicie darmowy okres testowy w TWR Power System zapraszam. Rejestracja jest trochę skomplikowana, należy przy rejestracji przejść przez rejestracje konta w AlertPay i zrobić przelew na 00.00$ (nic nie kosztujący)

Instrukcje możesz pobrać tutaj.

Zapraszam także na specjalnie przygotowana moją stronę i kurs.

This entry was posted on poniedziałek, 14 czerwca, 2010 at 6:20 pm and is filed under Marketing Sieciowy, Wybieram program dochód. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

6 komentarzy to “TWR Power System – wchodzę w to”

 1. wr pisze:

  Może i jestem maruderem ale nie jestem przekonany do TWR. Sam byłem zaangażowany w kilka mlm-ów i nie widzę czym takim różni się TWR od innych. Chyba tylko strukturą partnerów. Osobiście znam lepsze mlm-y, oferujące bardziej przydatne dla przeciętnego Kowalskiego produkty. Tam gdzie chodzi o produkt, to ma moje poparcie. Tutaj produkt przypomina mi Global Domains International. Wydaje się być nawet całkiem niezły, ale czy będzie interesujący dla ludzi spoza “struktury”? Dla przeciętnego człowieka szukającego dobrego hostingu? Nie wiem. Mam wrażenie, że ludzie będą na to wchodzić tylko po to by wciągnąć innych do swojej “struktury” i coś na tym zarobić. Produkt będzie tylko dodatkiem – “alibi”. Taka klasyczna piramidka. Ale wiem, że wielu na tym nieźle zarobi.

 2. Piotr pisze:

  Też jestem w twr.Dopiero od niedawna.Jest w nim wiele ciekawych rozwiązań dla ludzi którzy wchodzą do tego programu i możliwość rozmowy on-line z innymi osobami który tam działają.Moja strona nie jest jeszcze skończona więc jestm ciekaw opinii każdego kto ją zobaczy.

 3. Piotr pisze:

  Twr to ciekawy pp.Dopiero zaczynam tę przygodę.Dostaje się wiele ciekawych materiałów które można wykorzystać w internecie.No i współpraca z innymi ludźmiteż jest.MOżna też porozmawiać na żywo i zadawać pytania oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.Ciągle pracuję nad moją stroną.Proszę o opinię

 4. precelik pisze:

  WR zawsze będą tacy co wchodzą skorzystać z produktu i przy okazji mieć możliwość zarobku i tacy co widza w tym tylko i wyłacznie metodę na zarobek.

  Hosting hostingiem mi sie przyda jakieś miejsce na wrzucanie dużych plików, zdjęć bez ograniczeń.

  Bardzo tez przyda nam się z Marcinem pokój konferencyjny, gdzie mamy zamiar uruchomić szkolenia dla partnerów zwykłych pp w ProPartnerze.

  Pokój konferencyjny też jest doskonałym narzędziem dla zwykłych MLMowców którzy organizuja tam konferencje prezentujące inne biznesy.

  Autoresponderów tamtejszych jeszcze nie używałem, przyznaje bez bicia. Ale oglądałem narzędzie całkiem spore (opcji naprawdę dużo) – może tylko język przeszkadza (po angielsku, ale od miesiąca trwają tłumaczenia na pl, mam nadzieje że i te autorespondery przetłuamczą).

 5. Justyna pisze:

  Myślę że TWR to taki nowoczesny biznesik. Produkty solidne i bardzo na czasie, prosta struktura no i support. Nie tylko ze strony partnerów ale samego właściciela – po zaledwie paru tygodniach intensywnych działań mamy panel prawie w całości przetłumaczony na język polski. W innych MLMach na tego typu akcje trzeba długo czekać.

Leave a Reply