Ucz się i szukaj inspiracji wtedy kiedy nie szukasz :)

This entry was posted on środa, 3 listopada, 2010 at 2:40 pm and is filed under Inne, Motywacja. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

7 komentarzy to “Ucz się i szukaj inspiracji wtedy kiedy nie szukasz :)”

 1. Nie chcę być niegrzeczny, ale to nagranie pozostawia wiele do życzenia..trochę za wolne mówienie, dużo wahania, głośnego łykania śliny i powtarzania na końcu zdania “nie?”.

  Jestem zdania, że takie nagrania powinny być przygotowywane profesjonalnie, a nie nagrane “na szybko”. Ostatnie szkolenie Marcina Godlewskiego było znacznie lepsze.

 2. precelik pisze:

  Jakoś tak nigdy nie dbałem o to by budowac wizerunek – nie przeszadzaja mi takie rzeczy 🙂

 3. Twój wizerunek jest nieskazitelny 😉 Bardziej chodzi o wygodę słuchaczy, tym bardziej, że bez większych wysiłków, możecie znacznie poprawić jakość takich nagrań.

 4. precelik pisze:

  No tak 🙂 Poproawiam z każdą chwilą 😛 Na pierwszym nagraniach miałem straszny szum 😛 juz ejst do przodu. – Musze ejszcze nad tym nie popracować, ale to jak kiedyś próbowałem zastapić to znalazłem inne słówko powtarzane 😛

 5. Hehe, ostatnie modne jest mówione pewnym głosem na końcu zdania słowo “tak?” 🙂

 6. Maciej pisze:

  Przepraszam panowie,że przeszkadzam w dyskusji… 😉
  Ja jedną rzecz chciałem dodać… Na samym początku gdy poznałem Tomka,już prowadził szkolenia. Jedna rzecz, która sprawiła że od razu wyrobiłem o nim zdanie to NATURALNOŚĆ.
  Tomku ja uważam że to jak prowadzisz jest super bo czuć że tak mówisz na co dzień.

  Zresztą znam Cię i wiem jak to wygląda;)

  Ja też odchodzę od schematu “mówi jakby połknął kij od szczotki”, dlaczego?
  Bo to bije sztucznym kreowaniem się.

  😉
  Pozdrawiam
  http://maciejmazur.pl/

 7. Anna pisze:

  Tak się ułożyło, że dla mnie Tomasz najpierw było słowo pisane a następnie słuchałam Twoich wypowiedzi. No cóż. Uwielbiam składne wypowiedzi.
  Na szczęście nie używasz aktualnie super popularnego zwrotu “że tak powiem”. Powtarzają go namiętnie telewizyjne “gadające głowy” których wypowiedzi: -treści = “-0” zaś mina do tejże godna -że tak powiem.

Leave a Reply