31 października ma się zakończyć to co jest teraz i na światło wyjść nowa forma portalu YourNight!!!

Z tym dniem mija szansa na bardzo duze zarobki… zostaje tylko szansa na wielkie zarobki. Z tym dniem możesz stracić szanse na zarobki rzędu 39 062,50 $/m-c (lub większe rzecz jasna) jeżeli kiedykolwiek później zdecydujesz się aktywnie uczestniczyć i przy okazji promować portal.

Dlatego warto się już teraz postarać i wziąć do pracy!

Chodzi dokładnie o ten bonus… który możesz uzyskać z 7 poziomu. Na daną chwilę możesz uzyskać 1$ ze swojego 7 poziomu, po tym czasie będzie to tylko 0,5$. A trzeba pamiętać, że docelowo na tym właśnie 7 poziomie będzie najwięcej osób!* Czyli jak obecnie (przy założeniu ze każdy wypełni min. czyli 5 zaproszonych osób) jest 78,125.00, tak będzie to samo tylko dzielone przez pół czyli 39 062,50 $/m-c.

Aby nie stracić Bonusu, musisz mieć pod sobą 5 złotych członków i sam opłacone konto! będziesz wtedy „Executive Gold Member”

Dlatego trzeba się pospieszyć… bo docelowo stracić można wiele. Jak ktoś chce zobaczyć jak YouNight będzie wyglądał za te 8 tygodni i czy warto się już teraz zając promocją, zapraszam na jeden z webinarów, organizowanych późna nocą 🙂 Jak tylko będę wiedział kiedy będzie jakiś webinar dam znać na stronie ze szkoleniami.

PS1: Osobiście mam już w swoim zespole 5 złotych członków 🙂 Co prawda nie bezpośrednich tylko gdzieś niżej ale to tym lepiej, bo zmotywuje tych moich bezpośrednich do zwiększenia intensyfikacji działania 🙂

PS2: Widzę sami lenie w tym kraju 🙂 mniej więcej połowa zespołu jaki zebrałem to ja sam 🙂 i mam ich na 1 poziomie… z tych niższych tez ja sporo zebrałem promując konta pode mną… do roboty koledzy koleżanki! To nie jest trudne.. wymaga dużo pracy i poświęcenia, nieprzespanych nocy, ale do zrobienia 🙂 Chyba nie muszę tłumaczyć po co 🙂

PS3: Ze swojej strony postaram się jakoś w przyszłym tygodniu przygotować ciekawy skrypt do promocji tego systemu 🙂 Pomagający 5 wybranym złotym bezpośrednim członkom zbieranie poleconych.

PS4: Tu jest prezentacja w OpenOffice do przerobienia którą robiłem owego czasu w tym temacie, Jeśli ktoś z moich partnerów, w moim zespole YN zdecyduje się poprowadzić prezentacje na ten temat na pokoju dostępnym w TWRPS, obiecuje tu na blogu napisać zaproszenie na prezentacja promując jego ID w YourNight – Ja z chęcią bym poprowadził, ale wybaczcie po co mam dalej promować swoje konto? Z chęcią bym popromował konto kogoś ambitnego i aktywnego!.

* Teoretycznie na tym screenie jest napisane, ze zostało 925 bonusów, ale rozmawiałem z Kevinem, i mówił ze to zostało zniesione (jeszcze nie poprawili obrazka) i wszyscy którzy do 31 października będą mieli min 5 złotych członków będą mieli szanse na otrzymanie tego bonusu. Gwarancji jednak nie daje 🙂 W każdym razie albo zostało 925 bonusów albo będzie można otrzymać bonus do 31 października.