YourNight masz 8 tygodni! by stracić 39 062,50 $/m-c

31 października ma się zakończyć to co jest teraz i na światło wyjść nowa forma portalu YourNight!!!

Z tym dniem mija szansa na bardzo duze zarobki… zostaje tylko szansa na wielkie zarobki. Z tym dniem możesz stracić szanse na zarobki rzędu 39 062,50 $/m-c (lub większe rzecz jasna) jeżeli kiedykolwiek później zdecydujesz się aktywnie uczestniczyć i przy okazji promować portal.

Dlatego warto się już teraz postarać i wziąć do pracy!

Chodzi dokładnie o ten bonus… który możesz uzyskać z 7 poziomu. Na daną chwilę możesz uzyskać 1$ ze swojego 7 poziomu, po tym czasie będzie to tylko 0,5$. A trzeba pamiętać, że docelowo na tym właśnie 7 poziomie będzie najwięcej osób!* Czyli jak obecnie (przy założeniu ze każdy wypełni min. czyli 5 zaproszonych osób) jest 78,125.00, tak będzie to samo tylko dzielone przez pół czyli 39 062,50 $/m-c.

Aby nie stracić Bonusu, musisz mieć pod sobą 5 złotych członków i sam opłacone konto! będziesz wtedy “Executive Gold Member”

Dlatego trzeba się pospieszyć… bo docelowo stracić można wiele. Jak ktoś chce zobaczyć jak YouNight będzie wyglądał za te 8 tygodni i czy warto się już teraz zając promocją, zapraszam na jeden z webinarów, organizowanych późna nocą 🙂 Jak tylko będę wiedział kiedy będzie jakiś webinar dam znać na stronie ze szkoleniami.

PS1: Osobiście mam już w swoim zespole 5 złotych członków 🙂 Co prawda nie bezpośrednich tylko gdzieś niżej ale to tym lepiej, bo zmotywuje tych moich bezpośrednich do zwiększenia intensyfikacji działania 🙂

PS2: Widzę sami lenie w tym kraju 🙂 mniej więcej połowa zespołu jaki zebrałem to ja sam 🙂 i mam ich na 1 poziomie… z tych niższych tez ja sporo zebrałem promując konta pode mną… do roboty koledzy koleżanki! To nie jest trudne.. wymaga dużo pracy i poświęcenia, nieprzespanych nocy, ale do zrobienia 🙂 Chyba nie muszę tłumaczyć po co 🙂

PS3: Ze swojej strony postaram się jakoś w przyszłym tygodniu przygotować ciekawy skrypt do promocji tego systemu 🙂 Pomagający 5 wybranym złotym bezpośrednim członkom zbieranie poleconych.

PS4: Tu jest prezentacja w OpenOffice do przerobienia którą robiłem owego czasu w tym temacie, Jeśli ktoś z moich partnerów, w moim zespole YN zdecyduje się poprowadzić prezentacje na ten temat na pokoju dostępnym w TWRPS, obiecuje tu na blogu napisać zaproszenie na prezentacja promując jego ID w YourNight – Ja z chęcią bym poprowadził, ale wybaczcie po co mam dalej promować swoje konto? Z chęcią bym popromował konto kogoś ambitnego i aktywnego!.

* Teoretycznie na tym screenie jest napisane, ze zostało 925 bonusów, ale rozmawiałem z Kevinem, i mówił ze to zostało zniesione (jeszcze nie poprawili obrazka) i wszyscy którzy do 31 października będą mieli min 5 złotych członków będą mieli szanse na otrzymanie tego bonusu. Gwarancji jednak nie daje 🙂 W każdym razie albo zostało 925 bonusów albo będzie można otrzymać bonus do 31 października.

This entry was posted on piątek, 27 sierpnia, 2010 at 11:04 am and is filed under Wybieram program dochód. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

13 komentarzy to “YourNight masz 8 tygodni! by stracić 39 062,50 $/m-c”

 1. Bartek pisze:

  Strasznie nachalny ten Twój biznes, co bym nie kliknął jakich szczegółów nie chciałbym poznać, wszystkie linki przekierowują mnie do rejestracji. Nachalne opowieści o ogromnych zyskach i żadnej informacji która by te zyski uprawdopodobniła 🙁 poza tym że jest nas wielu i jest zajebiście 😛

 2. precelik pisze:

  Nie mój, ja tylko korzystam z pp 🙂 Wiem ze wyglada to teraz jak wyglada, i widziałeam jak to am w przyszłości wyglądać.

  Cały pp bedzie bardziej schowany.

  Najchetniej bym nawet poczekał z promocją tego do tego czasu… Kwestia tylko taka, że jak sie tym ktoś zainteresuje dopiero wtedy, nie bezie szans na uzyskanie tego bonusu.

 3. PS2: Widzę sami lenie w tym kraju.

  Nie zapraszam Polaków, bo tracę czas i energię.

  Tomek, jeśli do 31 będę executive gold member, będę miał bonus dożywotnio? (zaklepany w systemie)

  Czy Twój skrypt będzie jakoś motywował ludzi do wykupienia konta gold?

 4. Moje PS2.

  Bartek do YN się nie przekonuje. Mogę się założyć, że w 2011 dostaniesz kilka zaproszeń do portalu.

 5. precelik pisze:

  “Nie zapraszam Polaków, bo tracę czas i energię.” – No jest tak źle 🙂 ze wszystkimi, ale historia nas tu sporo uczyła… Stąd czasem wiele sceptycyzmu i niechęci…

  “Tomek, jeśli do 31 będę executive gold member, będę miał bonus dożywotnio? (zaklepany w systemie)” – Z tego co sie orientuję to tak – o ile tych 5 bedizesz miał, ale myśle później z tym nie bedize problemu, zapytam jeszcze Kevina. W każdym razie mówił że “for live”

 6. Hmm, ciężko, ale WYKONALNE ! 🙂

 7. precelik pisze:

  E tam cieżko dzień bez 15-20 nowych członkw to nie dzień 🙂 A prawda taka ze jak nie Ty to inny to zrobi!! facebook zaraz bedzi ecały w linkach do YourNight

 8. marcin pisze:

  Tomku czytam twoja stronę z zaciekawieniem z checia bym sie wziol za programy partnerskie ale musiałbys mi pomuc nauczyc mnie jak w tym działac

 9. Ja to zrobię Tomek! Powiedz mi że tego nie zrobię, to zrobię to 3 razy! 😉

  Założyłem bloga. Nie będzie o żadnych biznesach. Jest o tym wszystkim, co kryje się w +magiclove-
  http://www.photoblog.pl/magiclover

  Bogaty już jestem. A teraz chcę być bogaty i mieć pieniądze. Bieda to stan umysłu.

 10. precelik pisze:

  Marcinie nie zrozum mnie źle, ale chyba źle to postawiłeś wymagania… Powinieneś je przede wszystkim postawić dla Siebie!

  Szymonie do dzieła! Zastanów się nad prezentacją! Krzysiek ma konta opłacone w TWR więc mógłby Ci pokoju użyczyć!

 11. Let’s do this!

  Tomek tak szperam po Twoim blogu i szukam coś o SiteTalk, bo się nie orientuję. Znam tylko ogólniki. Nie zupełnie potrafię wytłumaczyć analogii z żarówkami pana Tomka. Rozumiem, że to nie jest mój biznes, tylko pana Garbowicza, a ja jestem ogniwem. Tylko jak to było z tymi żarówkami i elektrowniami(poszukam w necie)

  Prosiłbym o poświęcenie mi chwili. Mam na myśli sprawy techniczne związane z pokojem konferencyjnym. Nigdy nie prowadziłem konferencji on-line.

  Czemu nie 🙂

 12. precelik pisze:

  Szymonie prezentacje mozesz sobie zmienić 🙂 To było tylko takie porównanie, że to działa od dawna… na podstawie zarównek i sieci elektrycznej, opcjonalnie rurociągu 🙂
  zgłoś sie na skype do mnie – precelik, tylko bede po weekendzie, albo do Marka Olejniczaka olejniczak.marek

 13. “Szymonie prezentacje możesz sobie zmienić”- super 🙂

  Pozwól, że odezwę się jutro, bo dzisiaj to mi się ciężko liczy do 10 hehe.

Leave a Reply