CupSell, to miejsce w którym możemy zarobić zarówno je polecając jak i tworząc w nim nowe wzory koszulek. Za polecanie (a więc coś w rodzaju programu partnerskiego) rejestracji mamy 1 zł od sprzedanej koszulki (o ile ten polecony założy sklep i sprzeda cokolwiek). Za tworzenie i sprzedaż koszulek zarabiamy w zależności od ustalonej ceny za koszulkę (od 1 do X zł).

Na drugi poziom szybko chyba nie ma co liczyć, zarejestrowałem się tam jakiś czas temu mam 58 osób i 0 zł.

Lepiej natomiast idzie sprzedaż tych koszulek ku mojemu zdziwieniu. Zarobiłem na daną chwile 55 zł, niby niewiele ale jak na dzień pracy i wizje dalszych takich zarobków doskonale pasuje pod ten schemat.

Jak to zrobiłem?

Pomysłów na koszulki wiele, śmieszne teksty, myślące teksty, cytaty, jakieś obrazki, koszulki do jakiejś strony www itd. Stworzyłem jednak kilka sklepów, wg 3 różnych pomysłów, ograniczyłem się tylko do tekstów na koszulinach (nie mam zmysłu gimpartystycznego…).

  • koszulki polityczne – sprzedane zero koszulek… coś zdaje się pomysł nie trafiony…
  • nieśmiałe koszulki – sprzedane zero sztuk… pomysł słaby… albo mało ludzi o nich wie
  • prezenty urodzinowe – cały zarobek ze sprzedaży tych koszulek

PS: Wracając do tytułu tego postu „Zabawny ten CupSell”, wyznam co mnie tak bawi. Pierwsze dwa sklepy to moje pomysły, ten na którym zarabiam, trzeci sklep to jeden z pomysłów admina cupsell wiszący na tamtejszym forum od 8 miesięcy!!! (tyle miał jak go przeczytałem).

Więc jak ktoś jeszcze twierdzi że do zarabiania w internecie potrzebny jest „wielki Pomysł” proszę szybko zweryfikować swoje dane „pomysły leżą podane na tacy”.