Posts Tagged e-learning

Dziś to wstałem o piątej…

lut 29th, 2008 Posted in Pozycjonowanie, Przykłady (case-studies) | 8 komentarzy »

…i usiadłem przy komputerze by zaktualizować mojego bloga, bo podobno wyszukiwarki lubią jak się często aktualizuje treść.

No dobra żartuje 🙂 nigdzie nie wstawałem, jeszcze sobie śpię (jak jeszcze żyję, tego niestety nie wiem :P). Skorzystałem tylko ze znanej zapewne wielu opcji wordpressa. Pozwalającej pisać wiadomości w przyszłości. Wystarczy przy pisaniu wiadomości ustawić przyszłą datę w bocznym menu. Read the rest of this entry »

2 w 1, czyli program partnerski LangEffect

lut 3rd, 2007 Posted in Wybieram program dochód | no comment »

Jest coś czego w programach partnerskich przy wyborze lepiej unikać, niestety większość to robi… ale jest coraz lepiej 🙂 Ich właściciele sami uczestniczą w innych programach partnerskich, robiąc dla mnie konkurencję. Przykładowo na stronach CNEB w zakładce programy partnerskie możemy pobrać darmowy fragment e-booka Zostań Superpartnerem, w którym to fragmencie znajdziemy linki naszej konkurencji ze Złotego programu partnerskiego, a jakby tego było mało linki do CNEB, z ID autora e-booka.

Innymi słowy skupiając się na najgorszym dla partnera polecającego CNEB scenariuszu: poleca komuś kto ma już jego cookies do ZłotychMyśli CNEB, ktoś pobiera tam tego ebooka, klika w oba linki… a partner traci poleconego zarówno w CNEB jak i w ZłotychMyślach… – bądźmy jednak optymistami zawsze zostaje mi prowizja na drugim poziomie 🙂

2 w 1 Ewolucyjka w programach partnerskich

Wśród właścicieli programów partnerskich coraz większa konkurencja, a więc muszą się coraz bardziej starać, by partnerzy właśnie dla nich działali. A co z tym idzie szukają coraz to nowych sposobów… i unikać wszystkich działań, które mogą zniechęcić partnera… szukając jednocześnie metod na zachętę.

Dziś – własnie za tą zachętę – kolejny pp zasłużył sobie na zaistnienie w moim katalogu programów partnerskich. Jest nim program partnerski Read the rest of this entry »