Posts Tagged forum

Nie osłabiaj linków tam gdzie się to nie opłaca…

gru 14th, 2007 Posted in Pozycjonowanie, Przykłady (case-studies) | 8 komentarzy »

A ja ciągle o tych ministronach pod wyszukiwarki… ale ciągle o nie ktoś pyta. Zajrzałem dziś na stronę Tobiasza pizza na wynos – wszystko niby fajnie, ale jest jeden mały zonk.

Tobiasz stworzył na tej ministronie podstrony.

Po co tworzymy podstrony na ministronie? Zdaje się po to by je też pozycjonować, lub też po to by pomogły one stronie głównej w osiągnięciu wyższej pozycji.

Na tej stronie jednak nie osiągnie Tobiasz Swojego celu z podstronami, a to z prostego względu. Umieścił na niej Read the rest of this entry »

Sprawdź kopie swojej strony w Google! – włamanie

paź 18th, 2007 Posted in blogowanie - wordpress | 3 komentarze »

Przeglądając jakiś czas temu statystyki jednej ze stron założonych na wordresie kursy online. Zauważyłem dziwne wejścia z wyszukiwarek, na hasła, których nigdy w nim nie używałem…

Wtedy zajrzałem do kopi strony przechowywanej przez google. Okazało się, że google widzi moją stronę odrobinę inaczej. Na jej początku znajdowały się jakieś linki. Wpisałem adres mojej strony w narzędziu do wykrywania Cloakingu i rzeczywiście. Dla wyszukiwarki moja strona, na samym początku przed nagłówkiem miała jakieś Read the rest of this entry »

Podpisz się, pomoże!

sty 26th, 2007 Posted in Przykłady (case-studies) | no comment »

Znalazłem stronkę e-biznes-partnerski.pl, ok. zjadliwa treść, jest stronka całkiem OKI podoba mi się.

A tam…

Na stronce mam ofertę współpracy:

Możesz zarabiać na tym serwisie!
Linkuj do e-biznes-partnerski.pl lub polecaj go znajomym. Wszystkie linki prowadzące z tego serwisu do CzasNaE-Biznes będą Twoimi linkami partnerskimi.

Dobra idę w to… idea mi się podoba, sam chciałem kiedyś zrobić coś podobnego. Serwis podbiera mój ID partnera do CnebPoints i będzie promował CNEB za mnie 🙂 – niech będzie. Obu nam to wyjdzie na dobre – właściciel serwisu się napracował i zbiera w zamian pieniądze za reklamy google. Read the rest of this entry »