Posts Tagged marketing wirusowy

Polak potrafi zarobić nawet na śiedziku :)

lis 15th, 2009 Posted in Przykłady (case-studies) | 4 komentarze »

Jak o zarabianiu to o zarabianiu, nie mogłem się oprzeć by tego nie uwiecznić na blogu. Nie wiem co na to administratorzy naszej klasy, ale coś mi się zdaje, że ktoś fajny interes znalazł – (nie do końca dopracowany, a tym samym nie zbyt legalny – patrz niżej). W każdym razie jak ten licznik tam dobrze działa* to już 10 mln ludzi mu (po whois widać że os prywatna) zajrzało na stronkę z reklamami, a odświeżając stronę z sekundy na sekundę widać jak wyświetleń przybywa (są to wyświetlenia, ciężko zliczyć kliki do obcego serwisu).

A chodzi dokładnie o tą stronkę: Read the rest of this entry »

Zostań dealerem ;) – i pokaż światu że Polak inteligentny jest.

mar 1st, 2008 Posted in Inne, Wybieram program dochód | 9 komentarzy »

zarobek na InternecieTen uśmieszek w tytule tego wpisu, to nie przypadek. Trafiłem ostatnio na dziwnie przetłumaczony czeski serwis, w którym jest stworzone coś rodzaju programu partnerskiego, a My nie reklamujemy, a ‘propagujemy’, no i jak tytuł wskazuje jesteśmy ‘dealerem’, a żeby tego było mało, zamiast unikalnych wejść mamy w statystykach ‘dostępy’.

No i jeszcze to… żeby kogoś nie zaskoczyło, pieniędzy jako takich nie zarabiamy ale “zaoszczędzamy”.

Dobra czepiam się szczegółów (człowiek z wysokim IQ domyśli się, że tłumacz nawalił)… w każdym razie chodzi mi o serwis iq-test Read the rest of this entry »

Kira zbiera na piwo :)

sty 11th, 2007 Posted in Przykłady (case-studies) | 2 komentarze »

wwwBardzo spodobała mi się strona: Akcji – Piwna. Autorka strony całkowicie nie ukrywa tego, że zarabia na programach partnerskich, mało tego nawet się z tym afiszuje.

To co Kira zrobiła na stronie jest całkowitym zaprzeczeniem, tego co zwykło się mówić o ukrywaniu linków, umieszczaniu w artykułach itp. A jednak mimo to działa 🙂 obecnie jak widać Kira w ten sposób zebrała na 177 piw. Read the rest of this entry »