Posts Tagged program

Program do monitorowania site

paź 21st, 2008 Posted in Pozycjonowanie | 2 komentarze »

Obiecałem jakiś czas temu opisać działanie scuttlera (za kilka dni to zrobię), no ale żeby móc jakkolwiek ocenić, musiałem zacząć monitorować site (np. site:katalogo.krei.pl) na na wrzuconych do tego programu stronach.

Tym to prostym sposobem właśnie dodałem do niezbędnika partnera link do programu monitorującego site w google. a Dokładniej do programu GoogleSite.

Taki niewielki skromny programik. Ale ma to co chciałem, jest prosty w obsłudze i można do niego dodać sporo stronek, no i najważniejsze nie ma żadnego problemu z exportem danych. Dzięki czemu możemy z danym robić co nam się żywnie podoba. Read the rest of this entry »

Jupi! :)

kw. 29th, 2007 Posted in Inne | one comment »

zmfirst.jpgOstatnio tak mniej wpisów… bo mi trochę innej pracy do ręki wpadło (praca mgr i o propartnerze myślę). Ale mniej pracy w programach partnerskich, nie znaczy wcale mniejszych zysków!

Bo to co kiedyś zrobiłem nadal przeca działa 🙂

I udało w końcu! – jestem i pierwszy w ZM (przynajmniej ten jeden dzień 🙂 )

PS: Obecnie również za zapraszam na bloga prowadzonego w ramach mojej współpraccy z propartnerem. Będę tam opisywał, moje i proponowane działania w ramach tamtejszych programów partnerskich.