Program do monitorowania site

Obiecałem jakiś czas temu opisać działanie scuttlera (za kilka dni to zrobię), no ale żeby móc jakkolwiek ocenić, musiałem zacząć monitorować site (np. site:katalogo.krei.pl) na na wrzuconych do tego programu stronach.

Tym to prostym sposobem właśnie dodałem do niezbędnika partnera link do programu monitorującego site w google. a Dokładniej do programu GoogleSite.

Taki niewielki skromny programik. Ale ma to co chciałem, jest prosty w obsłudze i można do niego dodać sporo stronek, no i najważniejsze nie ma żadnego problemu z exportem danych. Dzięki czemu możemy z danym robić co nam się żywnie podoba.

Minusem jest potrzeba ręcznego uruchamiania… – no ale da się przeżyć. Swoją drogą doszedłem do wniosku, ze takie codzienne 5 minut spojrzenia na site swoich stron daje czasem sporo wiedzy, na temat działania tego wskaźnika.

Brakuje mi w programiku możliwości dodania własnego pola (np. bym mógł dopisać że tego a tego dnia dodałem kilka podstron, tego a tego dnia dodałem dwa linki do strony itp) – wtedy byłby idealny. Ale da się przeżyć, trzeba te dane zapisywać po prostu w innymi miejscu.

PS: Jak ktoś zna podobne narzędzie z możliwością dodania własnego pola z góry dziękuję za informację.

This entry was posted on wtorek, 21 października, 2008 at 7:52 pm and is filed under Pozycjonowanie. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

2 komentarze to “Program do monitorowania site”

  1. […] kilka mich obserwacji (użyłem programu GoogleSite – z niego pochodzą zrzuty ekranu): Czy scuttler i seodopalacz uratują […]

  2. Reklama firmy pisze:

    Nie wierzę zysk pasywny ,to jak gra w automaty 🙂

Leave a Reply